Dzisiaj jest czwartek, 16 lipca 2020 r., 198 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | KULTURA | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ
Fot. por. Paweł Wójcik/ZK Żytkowice

Zakład Karny w Żytkowicach, to jednostka typu półotwartego, przeznaczona dla dorosłych recydywistów penitencjarnych. Pojemność Zakładu Karnego w Żytkowicach wraz z Oddziałem Zewnetrznym w Pionkach wynosi 561 miejsca. Jednostka dysponuje punktem bibliotecznym, radiowęzłem, świetlicami, boiskiem sportowym do gry w siatkówkę plażową oraz boiskiem do koszykówki, salą ćwiczeń, a także kaplicą. Historię zakładu przedstawił porucznik Paweł Wójcik, na co dzień pracujący w ZK Żytkowice.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 16-07-2020 12:46, odsłon: 134)

„Wirtualne życie, realne problemy środowiska” – razem dla ekologii w Gminie Kozienice. To tytuł najnowszego projektu, realizowanego przez Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka we współpracy z Gminą Kozienice i Eneą Wytwarzanie. W ramach przedsięwzięcia, na mieszkańców czekają ciekawe wykłady i warsztaty on-line, wirtualny koncert, a także dwa konkursy z nagrodami. Wszystko po to, by zwrócić uwagę mieszkańców na kwestie związane z ochroną środowiska.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, Kultura, CKA, dodano: 16-07-2020 12:00, odsłon: 43)
Fot. CKA

Gmina Kozienice, Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka i Enea Wytwarzanie zapraszają pełnoletnich mieszkańców miasta i gminy Kozienice do udziału w konkursie plastycznym „Piękno Ziemi Kozienickiej”, w ramach projektu „Wirtualne życie, realne problemy środowiska” – razem dla ekologii w Gminie Kozienice.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, CKA, dodano: 16-07-2020 11:14, odsłon: 51)
Fot. ilustracja/pixabay.com

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed burzami. W powiecie kozienickim obowiązuje pierwszy stopień zagrożenia, czyli żółty. Zagrożenie to będzie obowiązywać przez najbliższe trzynaście godzin.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 16-07-2020 10:04, odsłon: 353)

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Kozienicach przekazała tragiczne informacje. Nie żyje 71 letni mężczyzna, który zarażony był koronawirusem. Mężczyzna ten posiadał choroby współistniejące.

 Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 16-07-2020 08:46, odsłon: 702)
fot. Hotel Skansen Conference & Spa

Firmy związane z turystyką, które odczuły konsekwencje koronawirusa, mają szansę na wsparcie. Samorząd Mazowsza przeznaczył blisko 70 mln zł na bezzwrotne dotacje. Pieniądze mają pomóc przedsiębiorstwom utrzymać się na rynku.Czytaj więcej (kategoria: Mazowsze, Aktualności, dodano: 16-07-2020 07:30, odsłon: 161)
Fot. Starostwo Powiatowe w Kozienicach

14 lipca w budynku Starostwa Powiatowego w Kozienicach odbyła się konferencja zorganizowana przez Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie Zarząd Zlewni w Radomiu. Reprezentowany przez dyrektora Macieja Brzeskiego, Cezarego Majcherskiego oraz kierownik Nadzoru Wodnego w Kozienicach Annę Gałązkiewicz.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, Powiat, dodano: 15-07-2020 12:34, odsłon: 359)
Fot. archiwum

Muzeum Regionalne w Kozienicach im. prof. Tomasza Mikockiego zaprasza do udziału w wirtualnym spotkaniu z goszczącą obecnie w muzeum wystawą Malarstwa Heleny Zaremby-Cybisowej.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, Kultura, dodano: 15-07-2020 11:35, odsłon: 142)
Fot. ilustracja/pixabay.com

Nowe pomoce dydaktyczne trafią do Publicznej Szkoły Podstawowej w Wólce Tyrzyńskiej. Szkoła pozyskała z rezerwy oświatowej ponad sześćdziesiąt pięć tysięcy złotych, które zostaną przeznaczone na zakup nowoczesnego sprzętu do nauczania.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, Edukacja, dodano: 15-07-2020 10:35, odsłon: 193)
Fot. Kozienicki Klub Motorowy - KKM/ Od lewej: Jacek Knysak, Grzegorz Antoniak, Paweł Wilk.

W miniony weekend odbyła się pierwsza runda Mistrzostw i Pucharu Polski Cross Country aż w Kaliszu Pomorskim, gdzie zawodnicy Kozienickiego Klubu Motorowego wywalczyli miejsca na podium.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, Sport, dodano: 15-07-2020 09:45, odsłon: 246)
Kronika
Zobacz więcej
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Powiat Kozienicki
Zobacz więcej
Garbatka-Letnisko
Zobacz więcej
MCSW
Zobacz więcej
WszystkoBlisko - sklep internetowy
PRZEJDŹ DO GALERII +
SAMONLINE - SKLEP SPOŻYWCZY Z DARMOWĄ DOSTAWĄ
PRZEJDŹ DO SKLEPU +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Kozienice24 to niezależne media elektroniczne w Kozienicach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
E-mail: reklama@arpass.pl lub tel: 500-304-413
facebook