Dzisiaj jest piątek, 03 lipca 2020 r., 185 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | KULTURA | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ
Fabryka Domów Bogucin
[FOTO] Całe rodziny bawiły się podczas turnieju Enea Family Cup 2019
Dodał: DL, 28-10-2019 08:52, odsłon: 1628
Fot. Damian Latos/Agencja Arpass
Fot. Damian Latos/Agencja Arpass

W sobotę, 26 października, na boisku piłkarskim w Stanisławicach rozegrany został Rodzinny Turniej Piłkarski Enea Family Cup 2019. Całe rodziny, które przybyły na stadion postanowiły spędzić sobotnie przedpołudnie aktywnie, grając w piłkę nożną z najbliższymi, świetnie się przy tym bawiąc.

Otwarcia turnieju oraz powitania uczestników dokonał wiceprezes Enea Wytwarzanie Marcin Łukasiewicz wraz z Pawłem Wójcikiem oraz prezesem klubu KP Stanisławice Wojciechem Starzykiem. 

 

Jednym z organizatorów turnieju była Enea Wytwarzanie. Jak podkreślał wiceprezes Marcin Łukasiewicz liczył się wspólny czas spędzony aktywnie ze swoimi rodzinami. - Głównym celem Enea Family Cup Stanisławice 2019 stanowiło to, abyśmy wspólnie z naszymi rodzinami i dziećmi dobrze się bawili. Enea Wytwarzanie jako największy zakład w regionie ma na celu wspieranie tego typu inicjatyw, właśnie po to, żebyśmy mogli spędzać wspólnie czas z rodzinami, bo większość czasu spędzamy w pracy. Sobota jest fajnym dniem, gdzie możemy ten czas poświęcić dzieciom, przy okazji edukując i szkoląc, bawiąc się, ale i spędzając wspólny czas przy grillu - mówił wiceprezes Marcin Łukasiewicz.

 


 Podczas turnieju nawet najmłodsi sprawdzali swoje piłkarskie umiejętności.

 

Sobotni turniej miał formę rodzinno-piłkarską, w którym udział mogły brać całe rodziny. Organizatorem sportowych zmagań był klub piłkarski ze Stanisławic we współpracy z Eneą Wytwarzanie. 

 


 

Rozegrany został szereg meczy, gdzie drużyny były mieszane. Podczas turnieju rywalizowały ze sobą dzieci w dobranej kategorii wiekowej. Udział wzięły także zespoły rodziców z dziećmi. Nie było żadnych ograniczeń wiekowych, a więc każdy, nawet najmłodszy mógł wziąć udział pod baczną opieką rodziców.

 


 Sobotni festyn był świetną okazją do integracji dla całych rodzin.

 

Paweł Wójcik, który był jednym z organizatorów turnieju podkreślał, że najważniejszą ideą turnieju była integracja i wspólna zabawa przybyłych rodzin. - Z uwagi na to, że jest to festyn rodzinny jego najważniejszą ideę stanowi rodzinne spotkanie. Przybyło wiele dzieci wraz z rodzicami. Wynik oczywiście nie był najważniejszy, liczyła się dobra zabawa. Celem tego turnieju było scalenie środowiska lokalnego i zachęcenie dzieci i młodzieży do uprawiania sportu, a w szczególności piłki nożnej - mówił Paweł Wójcik.

 


 

Do Stanisławic przybyli także chłopcy z Enei Energii Kozienice - rocznik 2009, którzy zaprezentowali przed widzami przybyłymi na stadion grę pokazową. W trakcie sportowych zmagań można było podziwiać między innymi konkursy rzutów karnych, rzutów wolnych. Rozegrane zostały także mecze w szóstkach, na małych boiskach, spośród, których została wyłoniona najlepsza drużyna turnieju. Puchary dla najlepszego gracza turnieju, oraz drużyny wręczył wiceprezes Enea Wytwarzanie Marcin Łukasiewicz wraz z prezesem klubu ze Stanisławic Wojciechem Starzykiem.

 Skontaktuj się z autorem tekstu: DL
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
AKTUALNOŚCI
WSZYSTKIE +
Fot.Urząd Gminy Garbatka - Letnisko
Od 3 lipca nad bezpieczeństwem osób korzystających z kąpieliska na terenie Gminnego Ośrodka Wypocz...
Fot. Facebook - Policja Kozienice
Wakacje to czas wytężonej pracy policjantów, którzy dokładają wszelkich starań, aby zapewni...
Fot. Damian Latos/Agencja Arpass
Przy zachowaniu odpowiednich środków ostrożności szpital w Kozienicach realizuje obecnie świadczen...
Fot. Facebook - Kortez
W muszli koncertowej w Kozienicach,  w piątek 7 sierpnia 2020 roku o godzinie 21 odbędzie się koncer...

Kronika
Zobacz więcej

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Powiat Kozienicki
Zobacz więcej
Garbatka-Letnisko
Zobacz więcej
MCSW
Zobacz więcej
WszystkoBlisko - sklep internetowy
PRZEJDŹ DO GALERII +
SAMONLINE - SKLEP SPOŻYWCZY Z DARMOWĄ DOSTAWĄ
PRZEJDŹ DO SKLEPU +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Kozienice24 to niezależne media elektroniczne w Kozienicach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
E-mail: reklama@arpass.pl lub tel: 500-304-413
facebook