Dzisiaj jest poniedziałek, 17 lutego 2020 r., 48 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
Komora Normobaryczna  NORMOBARIA zielone
Darmowe ebooki w kozienickiej bibliotece
Dodał: DL, 21-01-2020 20:24, odsłon: 499

 

Biblioteka Publiczna Gminy Kozienice we współpracy z serwisem Legimi – polską wypożyczalnią książek elektronicznych – udostępnia bazę ponad 60 000 e-booków. Jesteś studentem, uczniem, a może osobą lubiącą zdobywać nowe wiadomości i poszerzać swoją wiedzę? Zobacz jak działa innowacyjny system elektronicznego wypożyczania międzybibliotecznego ACADEMICA. Przyjdź do biblioteki by bezpłatnie czytać kilkaset najnowszych książek i czasopism naukowych ze wszystkich dziedzin wiedzy.

 

LEGIMI – w kozienickej Bibliotece

• Czyli bezpłatny dostęp do największej wypożyczalni e-booków bez limitu.
• Czytanie bez stałego połączenia z Internetem!
• Codziennie nowe tytuły!, obecnie ponad 60.000.

- Zapewnia Biblioteka Publiczna Gminy Kozienice, która z początkiem 2020 r. umożliwiła swoim czytelnikom bezpłatne korzystanie z cyfrowej wypożyczalni Legimi. Platforma Legimi oferuje możliwość wypożyczania e- książek, które czytać można na komputerze, smartfonie, tablecie lub e-czytnikach.


- Aby skorzystać wystarczy zarejestrować się na stronie https://www.legimi.pl/mazowieckie/ , podać uzyskany w bibliotece kod i zaakceptować Regulamin.


- Kody uprawniające do zarejestrowania się w Legimi i korzystania z jej zasobów dostępne są w każdej placówce Biblioteki Publicznej Gminy Kozienice (aż do ich wyczerpania). Każdy kod upoważnia do 30-dniowego, bezpłatnego dostępu do zasobów wirtualnej wypożyczalni. Po miesiącu korzystania można w swojej Bibliotece uzyskać nowy kod, na kolejny miesięczny okres.


- Po założeniu konta na platformie LEGIMI wystarczy pobrać darmową aplikację w systemie Android lub IOS ze sklepu Google Play, Apple AppStore, Windows Store.


- Po wybraniu książek na "wirtualną półkę", czytać można już offline, bez konieczności podłączenia urządzenia do Internetu (ważne aby nasze urządzenie posiadało wystarczającą ilość wolnej pamięci).

Bardzo ważne: liczba kodów jest ograniczona!

Uwaga! Czytelnicy z nieuregulowanymi zobowiązaniami finansowymi wobec Biblioteki mogą otrzymać kod dostępu do Legimi pod warunkiem uiszczenia należnych opłat.

 

ACADEMICA - w kozienickiej Bibliotece

 

Cyfrowa wypożyczalnia międzybiblioteczna ACADEMICA jest innowacyjnym narzędziem pozwalającym na udostępnienie w bibliotekach naukowych i publicznych na terenie całego kraju kilkuset tysięcy publikacji naukowych. Dzięki systemowi elektronicznych wypożyczeń międzybibliotecznych użytkownicy bibliotek mają możliwość natychmiastowego dostępu do współczesnych publikacji ze wszystkich dziedzin wiedzy z poszanowaniem zapisów prawa autorskiego.


ACDAEMICA to cyfrowa wypożyczalnia powstała z myślą o ułatwieniu dostępu do zasobów naukowych. Tym samym oferta edukacyjna bibliotek (w tym również Biblioteki w Kozienicach) została powiększona oferując swoim czytelnikom dostęp do tysięcy publikacji naukowych ze wszystkich dziedzin wiedzy. Znajdziemy tu podręczniki akademickie, publikacje naukowe, monografie, skrypty, czasopisma naukowe. Jest to bardzo przydatne narzędzie do poszukiwań publikacji dla naukowców, studentów, badaczy, historyków i innych zainteresowanych osób, które mogą korzystać z tej usługi bezpłatnie.

 

- Zapraszamy do korzystania z cyfrowej wypożyczalni. Czytelniku sprawdź jak ogromne możliwości wyszukiwania i dostępu do wiedzy daje ACADEMICA! - zachęca kozienicka biblioteka.

 

Chcąc dowiedzieć się więcej wejdź na stronę: https://academica.edu.pl/

Skontaktuj się z autorem tekstu: DL
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
AKTUALNOŚCI
WSZYSTKIE +
Zdjecie ze spektaklu Wielki John Barrymore, fot. Tomasz Szkodziński. Dzięki uprzejmości Teatru STU
W sobotę, 29 lutego 2020 roku, o godzinie 18.00, w Elektrowni odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu &bdq...
Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia zaprasza na warsztaty: „Ciało jako dzieł...
Fot. Damian Latos/Agencja Arpass
W Walentynki o godzinie 17 w Kozienickim Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka odbyło się otwarcie wystawy...
Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zaprasza na kolejny wyjazd z cyklu: „Teatralne podr&...

Kronika
Zobacz więcej

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Powiat Kozienicki
Zobacz więcej
Garbatka-Letnisko
Zobacz więcej
MCSW
Zobacz więcej
WszystkoBlisko - sklep internetowy
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Kozienice24 to niezależne media elektroniczne w Kozienicach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
E-mail: reklama@arpass.pl lub tel: 500-304-413
facebook