Dzisiaj jest niedziela, 29 marca 2020 r., 89 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
Fabryka Domów Bogucin
CKA zaprasza na koncert „Wieczór Romansów Rosyjskich” z okazji „Walentynek”
Dodał: MaG, 30-01-2020 08:00, odsłon: 842

Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka, z okazji „Walentynek”, zaprasza na koncert pt. „Wieczór Romansów Rosyjskich”, który odbędzie się w dniu 13 lutego 2020 r. (czwartek) o godz. 17.30 i o godz. 20.00 w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29).

 

Wstęp wolny!
UWAGA: Obowiązują nieodpłatne wejściówki, do pobrania - do 4 sztuk dla jednej osoby - od godz. 13.00 dnia 8 lutego 2020 r. do wyczerpania limitu miejsc, w kasach Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29).

Serdecznie zapraszamy !!!

Koncert to muzyczna podróż z najpiękniejszymi pieśniami i romansami rosyjskimi w wykonaniu artystki Teatru Muzycznego w Poznaniu Kseni Tomkiewicz z udziałem Rafała Tomkiewicza. W programie koncertu między innymi „Oczy czarne”, „Kalinka” „Dorogoj dlinnaju” czy „Podmoskiewskie wieczory”.

 

Ksenia Tomkiewicz – absolwentka Akademii Muzycznej w Krakowie. Współpracowała m.in. z Operą Krakowską, Krakowskim Teatrem Muzycznym „Variete” podczas produkcji musicalu „Legalna Blondynka” w reżyserii Janusza Józefowicza, zespołem wokalnym Cracow Singers gdzie razem ze Stanisławem Soyką wykonywali w Polsce i za granicą Sonety Shakespeara. Aktualnie jest Artystką Teatru Muzycznego w Poznaniu gdzie zadebiutowała w roli Emmy w musicalu „Jekyll and Hyde”. Występuje ponadto w takich tytułach jak: Skrzypek na Dachu, Księżniczka Czardasza, Nine, Zakonnica w przebraniu, Evita czy Rodzina Adamsów . W swoim repertuarze koncertowym posiada również Najpiękniejsze Pieśni i Romanse Rosyjskie.

Rafał Tomkiewicz – absolwent Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie. Występował m.in. w Teatrze Wielkim w Poznaniu, Operze Kameralnej w Warszawie, Teatrze Wielkim Operze Narodowej w Warszawie, Operze w Szwajcarii. Do jego ostatnich osiągnięć należą m.in. nagranie płyty i koncerty we Włoszech, koncert na Zamku Królewskim w Warszawie, występy w Theater and der Wien w Wiedniu. Już niedługo będziecie Państwo mogli usłyszeć go w „Rodelindzie” Handla w Polskiej Operze Królewskiej oraz w Teatrze Wielkim w Poznaniu.

 

Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
AKTUALNOŚCI
WSZYSTKIE +
„Uwaga, uwaga! Policja informuje. Mamy stan epidemii. Zostań w domu. Nie narażaj siebie i innych! O...
fot. ilustracja/pixabay.com
Halina Markowska-Budniak, Agnieszka Cichoń oraz Amelia Pudzianowska zostali głównymi laureatami Re...
Fot. LGD Kozienice
W związku z zaistniałą sytuacją Lokalna Grupa Działania "Puszcza Kozienicka" przekazała informację d...
Fot. archiwum prywatne
Decyzją czytelników i kapituły redakcyjnej "Echa Dnia" tytuł Osobowości Roku 2019 w powiecie kozie...

Kronika
Zobacz więcej

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Powiat Kozienicki
Zobacz więcej
Garbatka-Letnisko
Zobacz więcej
MCSW
Zobacz więcej
WszystkoBlisko - sklep internetowy
PRZEJDŹ DO GALERII +
SAMONLINE - SKLEP SPOŻYWCZY Z DARMOWĄ DOSTAWĄ
PRZEJDŹ DO SKLEPU +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Kozienice24 to niezależne media elektroniczne w Kozienicach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
E-mail: reklama@arpass.pl lub tel: 500-304-413
facebook