14,7 C
Kozienice
środa, 5 października, 2022
0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Minister Klimatu i Środowiska Anna Moskwa z wizytą w Kozienicach

Popularne

19 września Minister Klimatu i Środowiska Anna Moskwa gościła w Kozienicach. Wizyta rozpoczęła się od spotkania w Urzędzie Miejskim w Kozienicach, gdzie podpisana została umowa dot. projektu „Modernizacja źródła ciepła w Kozienickiej Gospodarce Komunalnej Sp. z o.o. w Kozienicach”.

Następnie w Zespole Szkół Nr 1 im. Legionów Polskich w Kozienicach Minister spotkała się z Samorządowcami Ziemi Radomskiej, dyrektorami jednostek organizacyjnych powiatu kozienickiego, przedstawicielami służb mundurowych, sanitarnych i przedsiębiorstw. W spotkaniu wzięli także udział Posłowie na Sejm RP: Agnieszka Górska, Anna Kwiecień, Marek Suski i Andrzej Kosztowniak oraz Wiceprezes Zarządu ds. Korporacyjnych Enea Wytwarzanie Jan Mazurkiewicz i Dyrektor Pionu Odbudowy Mocy Wytwórczych Bloków 200ME w Enea Wytwarzanie Marcin Łukasiewicz. Powiat Kozienicki reprezentowali Starosta Krzysztof Wolski oraz Wicestarosta Małgorzata Bebelska.

fot. Starostwo Powiatowe Kozienice

Głównym tematem rozmów były dodatki do różnych źródeł ciepła. Minister przedstawiła m.in. proponowane przez rząd szczególne rozwiązania dotyczące działań w zakresie ochrony środowiska, cen energii, działań osłonowych, adresowanych do podmiotów gospodarczych i samorządów.

Tego samego dnia, na zaproszenie Starosty Kozienickiego, Posłowie RP PiS Ziemi Radomskiej zapoznali się z postępami prac na budowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Kozienicach.

 

źródło:/SPK/

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content