9,8 C
Kozienice
wtorek, 17 maja, 2022
0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Miał przy sobie amfetaminę i marihuanę. Do zatrzymania doszło w Grabowie nad Pilicą

Popularne

Policjanci z komisariatu w Grabowie nad Pilicą zatrzymali 29-letniego mężczyznę, który posiadał przy sobie amfetaminę i marihuanę. Postanowieniem sądu mężczyzna trafił na trzy miesiące do aresztu. Za posiadanie narkotyków grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Mundurowi z Komisariatu Policji w Grabowie nad Pilicą pełniąc nocą służbę w rejonie skweru miejskiego podjęli interwencję wobec trzech mężczyzn. – Po chwili jeden z mężczyzn zaczął robić się nerwowy. Policjanci znaleźli u niego narkotyki. Zabezpieczyli u 29-latka amfetaminę i marihuanę. Z zabezpieczonej substancji można by wytworzyć ponad 400 działek handlowych narkotyków. Czarnorynkowa wartość narkotyków, to nawet kilka tysięcy złotych – informuje aspirant Ilona Tarczyńska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kozienicach.

– Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Sąd Rejonowy w Kozienicach na wniosek prokuratury zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Za posiadanie narkotyków zatrzymanemu grozi kara pozbawienia wolności do lat 10 – dodaje aspirant Ilona Tarczyńska.


Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane