0,8 C
Kozienice
piątek, 9 grudnia, 2022
0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Mazowiecka Gala Aktywizacji Obszarów Wiejskich

Popularne

16 listopada w Europejskim Centrum Matecznik w Otrębusach odbyła się Mazowiecka Gala Aktywizacji Obszarów Wiejskich. Miło nam poinformować, iż w gronie laureatów konkursu pn. „Najlepsza inicjatywa zrealizowana w ramach Mazowieckiego Instrumentu Aktywizacji Sołectw Mazowsze 2022” – „Mazowsze dla sołectw 2022”  znalazło się sołectwo Emilów, gdzie otrzymało nagrodę pieniężną w kwocie 1.200,00 zł.   

W wydarzeniu udział wziął Wójt Gminy Hubert Czubaj oraz trzyosobowa delegacja z sołectwa Emilów z sołtysem Łukaszem Kucińskim na czele. Była to doskonała okazja, aby docenić i nagrodzić zaangażowanie mieszkańców w pracę na rzecz małych wspólnot. W związku z powyższym tu również sołectwo otrzymało wyróżnienie i nagrodę w kwocie 4.000,00 zł w ramach konkursu pn. „Sołectwo gospodarne” za wyjątkową inwencję i aktywność w realizacji zadania. Nagrody wręczyli: członkini zarządu Województwa Mazowieckiego Janina Ewa Orzełowska, Radny Sejmiku Województwa Mazowieckiego Leszek Przybytniak oraz dyrektor Departamentu Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich Radosław Rybicki.

Podczas wydarzenia wyłoniono również laureatów konkursów na najlepszy ser zagrodowy, fotografię kulinarną, najaktywniejszą liderkę obszarów wiejskich, najlepszą inicjatywę zrealizowaną w ramach MIAS 2022 oraz najlepsze koła gospodyń wiejskich.

Galę uświetnił koncert Zespołu Pieśni i Tańca „Mazowsze”.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content