26,3 C
Kozienice
środa, 24 lipca, 2024

Laureaci prestiżowego konkursu wystąpią w Kozienickim Domu Kultury

Popularne

Warto przeczytać

Już w czwartek, 1 czerwca, w Kozienickim Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka odbędzie się koncert laureatów XXVIII Konkursu Muzyczno-Tanecznego „Music-Dance”. Początek wydarzenia o godz. 10.00. Wstęp wolny, ale obowiązują nieodpłatne wejściówki.

Koncert laureatów jest zwieńczeniem XXVIII Konkursu Muzyczno-Tanecznego „Music-Dance”, który odbył się w dniach 11 i 18 maja 2023 roku. W pierwszym terminie rozegrano kategorie muzyczne, w drugim taneczne.

–  Na naszej scenie wystąpią zdobywcy pierwszych miejsc w poszczególnych kategoriach naszego konkursu, zarówno instrumentaliści i wokaliści, jak i tancerze. Koncerty laureatów to tradycja „Music-Dance”, a w tym roku tak się złożyło, że spotkamy się w „Dzień Dziecka”. To będzie muzyczno-taneczne święto dla całych rodzin i ciekawa opcja na wspólne spędzenie czasu – mówi Dyrektorka Kozienickiego Domu Kultury Elwira Kozłowska.

W konkursie uczestniczyły dzieci i młodzież w wieku 6-19 lat ze szkół podstawowych i szkół ponadpodstawowych oraz instytucji kultury z powiatów: białobrzeskiego, grójeckiego, kozienickiego, lipskiego, radomskiego i zwoleńskiego.

– Koncert laureatów będzie także okazją do wręczenia nagród i wyróżnień młodym artystom. Z kolei laureaci, w ramach nagrody, będą mogli zaprezentować swoje umiejętności licznej publiczności. Koncert zostanie w całości zarejestrowany przez telewizję lokalną „Kronika Kozienicka”, a następnie wyemitowany w mediach społecznościowych Gminy Kozienice oraz Kozienickiego Domu Kultury – dodaje Elwira Kozłowska.

Pobierz wejściówkę

Koncert zaplanowano na czwartek, 1 czerwca, na godz. 10.00 w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego. Wstęp wolny, ale obowiązują nieodpłatne wejściówki. Te będą wydawane w kasach KDK:

– w dniach 20-24 maja posiadaczom „Kozienickiej Karty Mieszkańca”;

– od 25 maja (do 2 sztuk dla jednej osoby) – pozostałym chętnym, o ile pula wolnych miejsc nie zostanie wcześniej wyczerpana.

Szczegółowe informacje na www.dkkozienice.pl. Na koncert zapraszają Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka.

 

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content