10,3 C
Kozienice
piątek, 1 marca, 2024
0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Kozienicki szpital z certyfikatem „Bezpieczny szpital, to bezpieczny pacjent”

Popularne

Warto przeczytać

Rada Ekspertów programu „Bezpieczny szpital, to bezpieczny pacjent” w imieniu Koalicji na rzecz Bezpieczeństwa Szpitali oraz partnerów programu przyznała dla SP ZZOZ Kozienice certyfikat „Bezpieczny szpital, to bezpieczny pacjent”.

Certyfikat „Bezpieczny szpital, to bezpieczny pacjent” placówka Kozienicka otrzymała jako jedyny szpital powiatowy na Mazowszu oraz jako jeden z pięciu szpitali powiatowych w kraju. Certyfikat „Bezpieczny szpital, to bezpieczny pacjent” potwierdza przestrzeganie przez placówkę najwyższych standardów w zakresie jakości i bezpieczeństwa oraz możliwość zapewnienia pacjentom najbezpieczniejszej opieki.

– Kolejnym osiągnięciem, którym chcemy się pochwalić, jest uzyskanie prestiżowego tytułu „Symbol Nowoczesnej Opieki Medycznej 2022” przyznanego na podstawie decyzji Kapituły Programu „SYMBOL 2022”. Organizatorzy wchodzący w skład Kapituły Programu „SYMBOL 2022”: PubliCity Media Group, wydawca Monitora Biznesu, Monitora Rynkowego oraz serwisu Monitor Rynkowy potwierdzili przestrzeganie przez naszą placówkę wszelkich standardów w celu utrzymania świadczeń medycznych na jak najwyższym poziomie jakości. Dzięki udziałowi w programie „SYMBOL 2022” będziemy rozpoznawalni w Polsce, będziemy mieli również możliwość nawiązywania nowych kontaktów biznesowych, budowania dobrych relacji. Laureatów w Programie „Symbol” wyłania Kapituła Symbolu. – informuje dyrekcja SP ZZOZ w Kozienicach

Natomiast pracownicy: Pani Maria Ewa Wiśniewska, Pielęgniarka Koordynująca Szpitalnego Oddziału Ratunkowego, w powiecie Kozienickim została najlepszą pielęgniarką oraz ratownik medyczny – Aleksei Derabin zajął III miejsce w tym plebiscycie w Województwie Mazowieckim.

Szpital w Kozienicach posiada również od 2006 roku Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością według normy ISO PN-EN 9001. Od 2021 roku jest to Certyfikat ISO PN-EN 9001:2015 w zakresie: leczenie szpitalne, ambulatoryjna opieka specjalistyczna, świadczenia pielęgnacyjne i opiekuńcze, nocna i świąteczna opieka zdrowotna, transport sanitarny, ratownictwo medyczne, diagnostyka laboratoryjna i obrazowa, podstawowa opieka zdrowotna, profilaktyka i promocja zdrowia, opieka psychiatryczna i leczenie uzależnień, który jest ważny do 10 października 2024 roku. Firma TUV NORD Polska Sp. z o. o. w Katowicach, która przeprowadza u nas Audity Recertyfikacyjne oraz Nadzoru stwierdziła, że świadczenia medyczne realizowane przez SP ZZOZ Kozienice są na wysokim poziomie, a tym samym spełniają wszystkie wymagania normy ISO PN-EN 9001:2015.

– Jesteśmy dumni z otrzymanych certyfikatów, świadectw, tytułów. Dziękujemy wszystkim pracownikom za zaangażowanie i włożoną pracę. Przedstawiciele firm zewnętrznych, którzy nas certyfikują czy też oceniają w konkursach oraz plebiscytach, gratulują nam osiągnięć, twierdząc, że spokojnie można naszą placówkę zaliczyć do grona najlepszych szpitali w Polsce. – dodaje dyrekcja SP ZZOZ w Kozienicach

 

źródło: SP ZZOZ Kozienice

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content