25,2 C
Kozienice
niedziela, 16 czerwca, 2024

Koncert Laureatów XXIX Konkursu „Music-Dance”

Popularne

Warto przeczytać

W czwartek, 6 czerwca, sala koncertowo-kinowa Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach była świadkiem wyjątkowego wydarzenia. Laureaci XIX Konkursu Muzyczno-Tanecznego „Music-Dance”, organizowanego przez Gminę Kozienice i Kozienicki Dom Kultury, zaprezentowali swoje talenty przed licznie zgromadzoną publicznością.

Koncert laureatów rozpoczął się powitaniem przybyłych gości przez dyrektorkę Kozienickiego Domu Kultury, Elwirę Kozłowską. W swoim przemówieniu podkreśliła, że „Music-Dance” to jeden z najważniejszych konkursów dla dzieci i młodzieży organizowanych przez KDK. Zwróciła również uwagę na znaczenie konkursu w promowaniu młodych talentów.

Po oficjalnym otwarciu, dalszą część koncertu poprowadziła instruktorka KDK, Aleksandra Sitnik, która z pasją zapowiadała kolejne występy uczestników. Wieczór rozpoczęli instrumentaliści, a następnie sceną zawładnęli wokaliści i tancerze, prezentując różnorodne style i gatunki muzyczne oraz taneczne.

Kulminacyjnym punktem koncertu było wręczenie pucharów, medali i dyplomów laureatom oraz osobom wyróżnionym w konkursie. Nagrody wręczała dyrektorka KDK Elwira Kozłowska, gratulując wszystkim nagrodzonym ich osiągnięć i podkreślając ich ciężką pracę oraz talent.

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom i zachęcamy do śledzenia mediów społecznościowych Kozienickiego Domu Kultury. Wkrótce zostanie opublikowany link do retransmisji Koncertu laureatów, dzięki czemu będzie można ponownie przeżyć te niezapomniane chwile.

Więcej zdjęć TUTAJ

 

źródło/autor: Kozienicki Dom Kultury

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content