7,2 C
Kozienice
piątek, 1 marca, 2024
0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Klub Filmowy „Znicz” Kina KDK. Przed nami kolejne spotkanie i świetny film

Popularne

Warto przeczytać

Już w środę, 22 marca, o godz. 17.30, odbędzie się trzecie spotkanie Klubu Filmowego „Znicz” Kina Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka. Tym razem widzowie zobaczą poruszający film „Lunana. Szkoła na końcu świata”. To nominowana do Oscara produkcja rodem z Bhutanu.

– Klub Filmowy „Znicz” to nowa oferta Kina KDK, którą uruchomiliśmy w styczniu 2023 roku i muszę przyznać, że z seansu na seans klub cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony widzów. Przed nami trzecie spotkanie i liczę na to, że przyciągnie ono jeszcze więcej widzów – mówi Dyrektorka Kozienickiego Domu Kultury Elwira Kozłowska.

Tym razem miłośnicy ambitnego kina zobaczą komedię obyczajową „Lunana. Szkoła na końcu świata”. To filmowa podróż do bhutańskiej wioski położonej w Himalajach. Nominowany do Oscara film i zdobywca kilkunastu nagród publiczności na festiwalach filmowych jest afirmacją życia w zgodzie z prawami natury. A także lekcją tego, co w życiu jest najważniejsze.

– Na sukces filmu przełożyły się na pewno piękne krajobrazy Bhutanu, muzyka i subtelne poczucie humoru, a także klimat samego filmu, który łączy w sobie ujmującą pogodę ducha z przenikliwością spojrzenia na mało znane nam rejony świata – podkreśla Elwira Kozłowska.

Seanse klubu odbywają się na zasadzie „prelekcja – projekcja – dyskusja”. Przed filmem widzowie wysłuchają krótkiego wykładu Anny Równy, a po seansie będą mogli wziąć udział w dyskusji i podzielić się na gorąco swoimi spostrzeżeniami na temat tej wyjątkowej produkcji.

Klub czeka na widzów

Seanse Klubu Filmowego „Znicz” są otwarte dla wszystkich widzów, ale członkowie klubu mogą liczyć na preferencyjne ceny biletów. Normalny bilet na seans KF „Znicz” kosztuje 15 zł, członkowski – 13 zł. Dodatkowo członkowie mogą kupować karnety na trzy seanse w cenie 36 zł.

Zapisy prowadzone są w kasach KDK w Centrum Kulturalno-Artystycznym. Warunkiem rejestracji jest wypełnienie deklaracji oraz zakup karty członkowskiej w cenie 5 zł. Każda z nich opatrzona jest indywidualnym numerem.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.kinokozienice.pl.

 

 

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content