-5 C
Kozienice
czwartek, 30 listopada, 2023
0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Kabaretowe wydarzenia w Kozienicach, na których nie może Was zabraknąć!

Popularne

Warto przeczytać

Wielkimi krokami nadciągają wydarzenia, które ucieszą każdego fana kabaretów – Kabaret Hrabi oraz Kabaret Smile na żywo gwarantują świetnie spędzony czas, więc każdy kto lubi śmiech i dobrą zabawę powinien zobaczyć tych Artystów kabaretowych na własne oczy.

Najbliższa okazja pojawi się już 13 października, gdy Kabaret Hrabi wystąpi w Kozienickim Domu Kultury ze swoją propozycją programu „Wady i Waszki”. Wspaniałe osobowości sceniczne jakimi niewątpliwie są Panowie Dariusz Kamys, Tomasz Majer oraz Łukasz Pietsch oraz niezastąpiona Joanna Kołaczkowska to iście wybuchowa mieszanka tworząca wspaniały KABARET HRABI.

„Nikt nie jest idealny. Każdy ma jakieś wady. Mniej lub bardziej upierdliwe. Wszystko zależy od tego, po której stronie się jest. MY mamy wady, które dodają nam uroku, czynią nas bardziej interesującymi. Ale ONI mają wady nie do zniesienia.
MY nie jesteśmy leniwi, my tylko dostrzegamy, że fajnie jest leżeć na kanapie. To ONI są leniwi. Tak zwyczajnie, w sposób prosty, upierdliwy. Dlatego MY nie mamy wad, MY mamy WASZKI.”

Z kolei Kabaret Smile zaskoczy wszystkich widzów 1 grudnia w KCK.
Artyści wyruszyli w trasę z zupełnie nowym programem. Andrzej, Paweł i Michał pokazują widzom, że życie jest piękne, a z wielu rzeczy należy się po prostu śmiać.

Nowy program to same nowości. Będzie to pełna premierowych skeczy podróż, w towarzystwie zarówno dobrze znanych postaci jak Bożena i Merlin oraz zupełnie nowych bohaterów.

Informacje o występach i biletach:

13.10.2022 Kabaret HRABI – program „Wady i Waszki”
Kozienicki Dom Kultury, Kozienice, godz 17:00 i 20:00
Bilety od 90 do 120 zł:

– biletyna.pl,
– kupbilecik.pl,
– kasa Centrum Kulturalno-Artystycznego

Więcej informacji: https://fb.me/e/1oB6zq9r2

1.12.2022 Kabaret Smile – nowy program 2022
Kozienicki Dom Kultury, Kozienice, godz. 17:00 i 20:00
Bilety 90/100 zł:
– biletyna.pl,
– kupbilecik.pl
– kabaretowebilety.pl
– kasa Centrum Kulturalno- Artystycznego
Więcej informacji: https://fb.me/e/2j8IdQCTw

 

 

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content