0,8 C
Kozienice
piątek, 9 grudnia, 2022
0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Już w sobotę startuje II liga. Enea KKS Kozienice – UKS Międzyrzecka Trójka Międzyrzec Podlaski

Popularne

Nareszcie koniec czekania dla kibiców kozienickiej siatkówki. Już w najbliższą sobotę, 1 października, wracają rozgrywki II ligi. W pierwszej kolejce siatkarze Enei KKS-u Kozienice podejmą u siebie UKS Trójkę Międzyrzec Podlaski. Początek starcia w hali przy ul. Głowaczowskiej o godz. 18.00. Jak zawsze – wstęp wolny!

Trójka to zespół doskonale znany naszej drużynie. W ubiegłych latach wielokrotnie mierzyliśmy się przy okazji różnego rodzaju turniejów towarzyskich, a w poprzednim sezonie rywalizowaliśmy również w lidze. Rozgrywki 2021/22 ekipa z Lubelszczyzny zakończyła na 10. pozycji, tuż nad strefą spadkową. Ich dorobek to 18 punktów, 6 zwycięstw, 16 porażek. Trójka do samego końca walczyła o utrzymanie.

Znacznie lepiej, mimo plagi kontuzji, w ubiegłym sezonie radzili sobie kozieniczanie. Przypomnijmy, że KKS zakończył ligę na 6. miejscu z dorobkiem 33 punktów, 10 zwycięstw i 12 porażek. Niemal do końca zachowując szansę na 5. lokatę.

Jako ciekawostkę, warto podkreślić fakt, że w tym sezonie do kozienickiego klubu dołączył były środkowy Trójki – Michał Trąbka. Z kolei w ekipie z Lubelszczyzny gra Bartosz Jesień, który w sezonie 2019/20 bronił barw KKS-u.

W ubiegłorocznych rozgrywkach obie ekipy podzieliły się zwycięstwami. W Kozienicach KKS wygrał 3:1, a w Międzyrzecu Trójka, tuż przed końcem sezonu, nie straciła nawet seta. Liczymy, że w sobotę trzy punkty zostaną w naszym mieście.

Początek spotkania w hali przy ul. Głowaczowskiej o godz. 18.00. Wstęp wolny. Liczymy na Wasz gorący doping!

źródło: www.kkskozienice.pl

 

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content