20,8 C
Kozienice
czwartek, 25 lipca, 2024

Joga twarzy. Nieodpłatne warsztaty dla kobiet w Kozienickim Domu Kultury

Popularne

Warto przeczytać

To z pewnością będzie interesująca propozycja dla pań. W środy 10 i 24 lipca, o godz. 19.00, w Kozienickim Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka odbędą się otwarte warsztaty Sundar – Joga Twarzy i Automasaże. Właśnie ruszyły zapisy. Udział w zajęciach jest nieodpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona.

– W trakcie warsztatów panie poznają naturalne metody pielęgnacji twarzy przy pomocy jogi twarzy i automasażu, a także techniki relaksu oddechem. Ćwiczenia te pozytywnie wpływają na poprawę krążenia, napięcie skóry, a jednocześnie pozwalają się zrelaksować – mówi Dyrektorka Kozienickiego Domu Kultury Elwira Kozłowska.

Każde spotkanie zacznie się od delikatnej rozgrzewki, aby przygotować mięśnie twarzy do ćwiczeń. Następnie uczestniczki przejdą do serii ćwiczeń, które wzmacniają i tonizują mięśnie twarzy, poprawiając jej kontur. Na zakończenie, czeka je automasaż twarzy, który redukuje napięcie i przynosi głęboki relaks.

Zajęcia poprowadzi Jolanta Mortka. Wraz z Agnieszką Borowską opracowała autorski program odmładzania twarzy „SUNDAR 12”, który opiera się na metodach wywodzących się z jogi, ajurwedy, akupresury, shiatsu i fitness.

Zapisy ruszyły

Warsztaty skierowane są do kobiet od 35. roku życia. Zapisy prowadzone są do 9 lipca (na pierwszy termin) i do 23 lipca (na drugi termin) do godz. 20.00 lub do wyczerpania limitu miejsc osobiście w punkcie informacji Kozienickiego Domu Kultury lub telefonicznie pod numerem (48) 611-07-50. Udział w zajęciach jest nieodpłatny, ale liczba miejsc ograniczona. Zalecane jest ubranie bluzki z dekoltem oraz wzięcie ze sobą wody.

– Serdecznie zachęcamy do udziałach w zajęciach. To nie tylko szansa na zdobycie nowej wiedzy, ale też pomysł na spędzenie wakacyjnego wieczoru w ciekawy sposób i w miłym towarzystwie. Warto pośpieszyć się z zapisami – dodaje Elwira Kozłowska.

Na zajęcia zapraszają: Gmina Kozienice, Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka oraz Sundar Face Yoga. Dodatkowe informacje dostępne są na www.dkkozienice.pl.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content