25,2 C
Kozienice
niedziela, 16 czerwca, 2024

Grzegorz Turnau da koncert w Kozienickim Domu Kultury

Popularne

Warto przeczytać

To będzie prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników muzyki. W czwartek, 7 września, w Kozienickim Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka wystąpi Grzegorz Turnau. Sprzedaż biletów na koncert rusza 28 marca.

– Nowy sezon, tuż po zakończeniu wakacji, planujemy rozpocząć od wydarzenia na najwyższym możliwym poziomie, a takim z pewnością będzie koncert Grzegorza Turnaua. Już dziś zachęcam do zarezerwowania sobie w kalendarzu tego terminu i oczywiście do zakupu biletów – mówi Dyrektorka Kozienickiego Domu Kultury Elwira Kozłowska.

Grzegorz Turnau to piosenkarz, kompozytor, pianista. Ze swoim zespołem występuje od ponad 30 lat. Wydał 16 albumów z własnym repertuarem i 3 płyty będące interpretacją utworów innych artystów. Gościnnie brał udział w wielu projektach fonograficznych i koncertowych, współpracując z licznymi solistami, instrumentalistami i orkiestrami.

– Artysta jest także autorem muzyki teatralnej i filmowej. Wraz ze swoim zespołem zagrał do tej pory blisko 3000 koncertów, które cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem słuchaczy ceniących oryginalną i kunsztowną formę estradową. Cieszę się, że mam przyjemność zaprosić na jego koncert w Kozienicach – dodaje Elwira Kozłowska.

Rusza sprzedaż biletów

Koncert odbędzie się w czwartek, 7 września, o godz. 18.00, w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29). Sprzedaż biletów rusza 28 marca. Te będą dostępne, w cenie od 109 zł, w kasach KDK oraz na www.dkkozienice.pl, w zakładce „Kup bilet”. W przypadku zakupów stacjonarnych, posiadacze „Kozienickiej Karty Mieszkańca” mogą liczyć na dodatkowe rabaty.

Organizatorami koncertu są Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content