25,2 C
Kozienice
niedziela, 16 czerwca, 2024

Grupa MoCarta wystąpi w Kozienickim Domu Kultury

Popularne

Warto przeczytać

Ulubieńcy publiczności, królowie instrumentów smyczkowych i dobrego humoru, czyli Grupa MoCarta ponownie w Kozienicach. Artyści wystąpią w czwartek, 31 października, o godz. 20.00, w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach. Sprzedaż biletów ruszyła 7 czerwca.

Grupa MoCarta podbija polskie sceny kabaretowe i koncertowe od blisko 30 lat. Formację tworzą: Filip Jaślar, Michał Sikorski, Paweł Kowaluk i Bolesław Błaszczyk. Do Kozienic zawitają nie po raz pierwszy.

– Nie każdy pamięta, dlatego warto przypomnieć, że to właśnie Grupa MoCarta jako pierwsza wystąpiła na scenie sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach. W październiku 2015 roku artyści uświetnili bowiem uroczystość otwarcia naszej nowej siedziby. Miło będzie ich gościć po latach i jestem przekonana, że kozieniczanie z chęcią wybiorą się na ich występ – mówi Dyrektorka Kozienickiego Domu Kultury Elwira Kozłowska.

Tym razem Grupa MoCarta wystąpi z programem zatytułowanym „Ale Kino”, który poświęcony jest oczywiście muzyce filmowej oraz gwiazdom srebrnego ekranu.

– „Ale Kino” to żartobliwe spojrzenie na ponadczasowe przeboje muzyki filmowej i „spotkania” z Charliem Chaplinem, Woodym Allenem czy Tomem Hanksem. Jak zapowiadają artyści, w programie pojawią się niskobudżetowe efekty specjalne na miarę hollywoodzkich superprodukcji, opowieść o historii filmu, tańczący Lord Vader i dużo wspaniałej muzyki, okraszonej mistrzowskim poczuciem humoru – opowiada Elwira Kozłowska.

Bilety już w sprzedaży

Występ Grupy MoCarta odbędzie się w czwartek, 31 października, o godz. 20.00, w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29). Sprzedaż biletów ruszyła 7 czerwca. Te są dostępnie w cenie od 120 zł na www.adria-art.pl.

Informacje i zamówienia grupowe dostępne są u organizatora pod nr tel. 698-629-745. Organizatorem wydarzenia jest Adria Art. sp. z o.o.

 

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content