0,8 C
Kozienice
piątek, 9 grudnia, 2022
0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

[FOROELACJA] PSG STAL Nysa zwycięzcą turnieju Partnerstwa Regionalnego

Popularne

Turniej Partnerstwa Regionalnego Radom-Kozienice 2022 przeszedł do historii. Podczas dwudniowych zmagań, cztery drużyny Plus Ligi miały okazję sprawdzić swój stan przygotowań do zbliżających się rozgrywek ligowych. Ostatecznie, w meczu o pierwsze miejsce, lepszą drużyną okazała się PSG Stal Nysa, która w finale pokonała Luk Lublin.

Turniej rozpoczął się piątek 9 września w Radomiu w hali Radomskiego Centrum Sportu. Drużyna Cerradu Enea Czarni zagrali z PSG Stal Nysa. Radomski zespół przegrał to spotkanie 1:3. W drugim pojedynku LUK Lublin wygrał 3:1 ze Ślepskiem Suwałk. Kolejny dzień turnieju to walka o 3 i 1 miejsce. W meczu o trzecie miejsce Cerrad Enea Czarni pokonała  ekipę z Suwałk 3:1.

W finale turnieju naprzeciw siebie stanęły drużyny z Lublina oraz Nysy. Po  pięciu setach lepszą ekipą okazała się PSG STAL Nysa. Zwycięskiej drużynie pamiątkowy puchar wręczył burmistrz Kozienic Piotr Kozłowski. Za zajecie drugiego miejsca w turnieju, puchar wręczył przewodniczący Rady Miasta, Rafał Sucherman.

Patronat honorowy nad imprezą objął burmistrz gminy Kozienice – Piotr Kozłowski,  sponsorem była Enea Wytwarzanie.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content