Kozienice
czwartek, 28 marca, 2024
0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Festiwal bramek przy ulicy Sportowej. Enea Energia Kozienice gromi rywali i wciąż walczy o utrzymanie

Popularne

Warto przeczytać

Tylko wygrana Enei Energii Kozienice w sobotnim meczu mogła podtrzymać przy życiu marzenia kibiców, piłkarzy oraz całego klubu o utrzymaniu w 4 lidze. Piłkarze Energii rozgromili rywali z Mińska Mazowieckiego 7:2.

Podopieczni Pawła Rajna nie mogli sobie pozwolić na porażkę z drużyną MKS Mazovia. Choć mecz nie zaczął się po myśli kozieniczan, bo już w 15 minucie Michał Bondar umieścił piłkę w siatce Energii. Jak widać, stracona bramka zadziałała na kozieniczan jak czerwona płachta na byka. Kolejno w 22 i 29 minucie do bramki gości trafił Michał Kucharczyk i Energia prowadziła już 2:1. Tak rozpoczął się festiwal bramek na stadionie przy ulicy Sportowej w Kozienicach. W 32 minucie wynik podwyższył Bartłomiej Nowak, gospodarze idąc za ciosem powiększyli swoją przewagę na 4:1, strzelcem bramki w 34 minucie był Piotr Czerwiński. Kolejno sędzia podyktował drugi rzut karny w tym spotkaniu, jego egzekutorem był Michał Kucharczyk i Energia schodziła po pierwszej połowie do szatni prowadząc 5:1.

W 61 minucie wynik podwyższył Bartłomiej Nowak. Goście strzelili drugą bramkę w 60 minucie, jej strzelcem był Bartosz Malesa. Festiwal bramek zwieńczył trzeci rzut karny podyktowany dla kozieniczan. Bartłomiej Książek pewnie trafił do siatki i od 75 minuty Energia prowadziła 7:2. Takim rezultatem zakończył się mecz.

Skład wyjściowy Enei Energii Kozienice: Majos – Dokukin, Lament, Janiszewski, Nowosadko, Czerwiński, Walisiewicz, Hlushchuk, Kołodziejczyk, Kucharczyk, Nowak.

Ławka rezerwowych: Wrzosek, Wołczyński, Książek, Majer, Więcek, Śliwiński, Skowroński.

Do zakończenia rozgrywek ligowych pozostały jeszcze dwie kolejki. Warto zaznaczyć, że w najbliższej kolejce, która zostanie rozegrana 11 czerwca Energia zmierzy się u siebie z Tygrysem Huta Mińska. Poniżej prezentujemy tabelę: