Brak produktów w koszyku.

Enea Energia Kozienice wraca z Przysuchy bez punktów

Popularne

Warto przeczytać

W sobotę, 14 maja odbył się mecz 27. kolejki IV ligi mazow. II pomiędzy drużynami Oskaru Przysucha i Enei Energii Kozienice. Starcie zakończyło się zwycięstwem Oskaru Przysucha 3-0.

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą 14 razy. Jedenastka Oskaru Przysucha wygrała aż osiem razy, zremisowała dwa, a przegrała tylko cztery.

Sędzia musiał opanować emocje piłkarzy już na początku meczu. W 17. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Huberta Śliwińskiego z Energii Kozienice, a w 43. minucie Przemysława Śliwińskiego z drużyny przeciwnej.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

Wysiłki podejmowane przez zespół Oskaru Przysucha w końcu przyniosły efekt bramkowy. W 53. minucie bramkę zdobył Przemysław Śliwiński.

Drużyna Energii Kozienice ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała jedenastka Oskaru Przysucha, zdobywając kolejną bramkę. Na 22 minuty przed zakończeniem drugiej połowy na listę strzelców wpisał się Przemysław Nogaj.

W 79. minucie swojego drugiego gola w tym meczu strzelił Przemysław Śliwiński z Oskaru Przysucha. Jedyną kartkę w drugiej połowie sędzia pokazał Michałowi Wasilewskiemu z Energii Kozienice. Była to 89. minuta spotkania.

Do końca starcia rezultat nie uległ zmianie. Mecz zakończył się wynikiem 3-0.

Piłkarze Oskaru Przysucha otrzymali w meczu jedną żółtą kartkę, natomiast ich przeciwnicy dwie.

Skład Energi: Majos – Wołczyński, Janiszewski, Lament, Wasilewski, Śliwiński (Nowosadko 46′), Hluschuk (Kołodziejczyk 73′), Czerwiński (k) (Skowroński 74′), Walisiewicz, Nowak (Więcek 65′), Kucharczyk (Książek 65′).