26,3 C
Kozienice
środa, 24 lipca, 2024

[ZDJĘCIA/AUDIO] Piłka ręczna powróciła do Kozienic w wielkim stylu. Trwa Enea Cup

Popularne

Warto przeczytać

Od 14 do 15 stycznia w regionie niepodzielnie będzie panować piłka ręczna. Na parkietach hali sportowej Kozienickiego Centrum Rekreacji i Sportu zmierzyli się dziś zawodnicy z dwóch klubów w ramach Festiwalu Piłki Ręcznej – Enea Cup. Zapraszamy do obejrzenia naszej meczowej galerii foto!

Pierwszy dzień imprezy sportowej sygnowanej nazwą Enea Cup zagościł w Kozienicach, w których po raz ostatni szczypiorniści rywalizowali wiele lat temu. Kibice zebrani na trybunach hali sportowej przy ulicy Głowaczowskiej byli świadkami emocjonującego starcia, w którym wzięły udział takie drużyny jak MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski i KPR Legionowo.

Drugi mecz, zaplanowany na godzinę 19, pomiędzy KS Azoty Puławy, a Handball Stal Mielec został odwołany, ponieważ drużyna z Mielca zgłosiła wcześniej swoją nieobecność.

Enea Cup w Kozienicach otworzyli wiceprezes spółki Enea Wytwarzanie Jan Mazurkiewicz oraz dyrektor KCRiS Marcin Zmitrowicz.

Jak podkreśla wiceprezes spółki Enea Wytwarzanie Jan Mazurkiewicz, zadaniem Enea Cup jest między innymi promocja piłki ręcznej w regionie. Wiceprezes opowiedział nam także o owocnej i wieloletniej współpracy ze zwoleńską drużyną KS Enea Orlęta. Posłuchajmy:

 

Również dzisiaj o godzinie 18 w Hali Zespołu Szkół Rolniczo-Technicznych przy ulicy Sienkiewicz 17 w Zwoleniu spotkały się KS Enea Orlęta i MKS Padwa Zamość.

Festiwal będzie kontynuowany w sobotę, ale już tylko na parkiecie w Zwoleniu. O godzinie 11:00 zobaczymy mecz KS Azoty Puławy – KPR Legionowo, o 13:00 MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski – MKS Padwa Zamość, a o 15:00 Handball Stal Mielec – KS Enea Orlęta.

 

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content