Kozienice
piątek, 19 kwietnia, 2024
0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Czy Enea Energia Kozienice utrzyma się w lidze? Wszystko w rękach sobotniego meczu

Popularne

Warto przeczytać

Podopieczni Pawła Rajna mimo poślizgnięcia w meczu z Tygrysem Huta Mińska ciągle byli w grze o utrzymanie. Nadzieję podtrzymało zwycięstwo z MPK Pogoń Siedlce, gdzie kozieniczanie rozgromili rywali, aż 5:0. Co teraz?

Przed meczem w Siedlcach, jeśli Energia chciała myśleć o utrzymaniu stały trzy warunki. Należało wygrać mecz, co kozieniczanie uczynili, Tygrys Huta Mińska musiał przegrać z Orłem Baniocha co też się wydarzyło i trzeci warunek, KS Raszyn nie może wygrać z Podlasiem Sokołów Podlaski w najbliższą sobotę – start meczu 18 czerwca godzina 17.

Wróćmy jednak do czwartkowego meczu w Siedlcach. Kozieniczanie już po pierwszej połowie prowadzili 3:0, festiwal bramek rozpoczął Bartłomiej Książek w 9 minucie, następnie dołożył Michał Kucharczyk. Bramkę do szatni zdobył także Bartłomiej Książek. Druga połowa to także pełna kontrola Energii, znowu strzelił Kucharczyk, a kanonadę zakończył w 66 minucie Bartłomiej Nowak.

Skład energii w tym meczu: Majos – Walisiewicz, Janiszewski (Trojanowski 70′), Lament (Wołczyński 60′), Wasilewski, Czerwiński, Śliwiński (Kartasiński 46′), Książek, Kołodziejczyk (k) (Więcek 60′), Kucharczyk (Skowroński 70′), Nowak (Majer 70′).