26,3 C
Kozienice
środa, 24 lipca, 2024

Biblioteka zaprasza na spotkanie z Tomaszem Nowakiem. Znawcą roślin leczniczych, popularyzata wiedzy z zakresu ziołolecznictwa, apiterapii i zdrowej diety

Popularne

Warto przeczytać

Biblioteka Publiczna Gminy Kozienice serdecznie zaprasza na spotkanie ze Zbigniewem Tomaszem Nowakiem, znawcą roślin leczniczych, popularyzatorem wiedzy z zakresu ziołolecznictwa, apiterapii i zdrowej diety.

Zbigniewem T. Nowak jest autorem ponad 70 książek (w tym wielu bestsellerów), przeszło 1500 artykułów prasowych i kilkuset audycji radiowych o tej tematyce. Ekspert w popularnym programie „Pytanie na śniadanie” w TVP 2. Uhonorowany prestiżowym odznaczeniem „Zasłużonemu – Polskie Towarzystwo Lekarskie”, przyznawanym wybitnym osobowościom działającym na rzecz medycyny.
 
Po spotkaniu będzie możliwość nabycia książek z autografem autora (najnowsze bestsellerowe tytuły, np. „Zioła z polskich łąk”, „Apteka natury ma leki na wirusy!”, „Domowa spiżarnia zdrowia”, a także nabycia produktów firmy „GAL”.
 
Firma „GAL” z Poznania oferuje m.in. miody, produkty pszczele, oleje w kapsułkach (np. z nasion wiesiołka, lnu, czarnuszki) i lecznicze kosmetyki (m.in. na bazie oleju wiesiołkowego dla skóry atopowej, problematycznej).

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content