0,8 C
Kozienice
piątek, 9 grudnia, 2022
0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

[AUDIO] Przed nami kolejna edycja akcji Szlachetnej Paczki. Dołącz do „drużyny” i zostań wolontariuszem

Popularne

Przed nami kolejna odsłona Szlachetnej Paczki. Zostań wolontariuszem i pomagaj innym w swojej najbliższej okolicy.

Trwa rekrutacja wolontariuszy Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości. Aby pomoc mogła dotrzeć do najbardziej potrzebujących rodzin, osób samotnych i dzieci potrzeba wielu osób i otwartych serc.

Do zastania wolontariuszem Szlachetnej Paczki zachęca koordynator regionalny Mariusz Wilczyński – Im więcej wolontariuszy tym lepiej. Istotą jest wpływ na własne otoczenie, na własne miasto, to jest najważniejsze. Poza tym pomoc rodzinom, które naprawdę potrzebują pomocy, którzy później sami stają się darczyńcami, wolontariuszami.

 

W tegorocznej edycji rolę lidera regionu wcieliła się również Sylwia Kuczyńska, która zachęca wszystkich chętnych do zastania wolontariuszem Szlachetnej Paczki. – Nie ukrywam, że jest to dla mnie nowa rola, może trochę stresująca ale patrzę na to wyzwanie jak na przygodę, która mam nadzieję, że zakończy się pozytywnie. Jeśli chodzi o moje zadania w tegorocznej edycji, to przede wszystkich rozpocznę od rekrutacji nowych wolontariuszy. Nie patrzymy na wiek, nie patrzymy na płeć, chodzi nam o to, że potrzebujemy ludzi, którzy chcą pomóc, którzy mają czas, którzy podejmą się   razem z nami dosyć ważnego zadania jakim jest pomoc rodzinom.

 

Każdy Wolontariusz Szlachetnej Paczki to szansa na zmianę w życiu średnio 3 rodzin, do których często z pomocą nie dociera nikt inny. Do akcji pomocy potrzebującym zachęca również wiceburmistrz Kozienic Dorota Stępień. – Jest to już czwarta edycja, na którą chciałam państwa bardzo serdecznie zaprosić, a przede wszystkim czynnego udziału. W tym momencie trwa nabór na wolontariuszy Szlachetnej Paczki, mamy wspaniała grupę wspaniałych ludzi

 

Więcej informacji na temat tego, jak zostać wolontariuszem Szlachetnej Paczki i pomagać innym znajdziecie pod adresem www.szlachetnapaczka.pl

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content