20,8 C
Kozienice
czwartek, 25 lipca, 2024

41. Dni Garbatki: Festyn z mnóstwem atrakcji i wyjątkową gwiazdą wieczoru 🌟

Popularne

Warto przeczytać

Już za dwa tygodnie, 20-21 lipca, odbędą się Dni Garbatki – wydarzenie pełne emocji, muzyki i wyjątkowych atrakcji! To czas, aby wspólnie świętować, bawić się i cieszyć pięknem lata w sercu Garbatki-Letnisko. Zapraszamy mieszkańców i gości do udziału w dwóch dniach niezapomnianych wrażeń!  Patronem medialnym wydarzenia są Kozienice24.

Garbatka-Letnisko zaprasza na wyjątkowe dni pełne muzyki i zabawy!

W Garbatce-Letnisko szykuje się na niezwykłe święto, które odbędzie się weekend, 20-21 lipca. W programie Dni Garbatki znajdziemy mnóstwo atrakcji, które przyciągną zarówno mieszkańców, jak i gości z okolicznych miejscowości.

 

 

Sobota, 20 lipca – Zawody Wędkarskie na Polance

Pierwszy dzień obchodów rozpocznie się w sobotni poranek na G.O.W. Polanka, gdzie o godzinie 8:00 dzieci do lat 16 staną w szranki w zawodach wędkarskich. Jest to doskonała okazja dla młodych adeptów wędkarstwa, by zaprezentować swoje umiejętności i powalczyć o puchar wójta. Wydarzenie to nie tylko rywalizacja, ale również szansa na aktywne spędzenie czasu na łonie natury, w otoczeniu pięknych krajobrazów Garbatki.

Moc atrakcji na stadionie sportowym

Popołudniowa część wydarzenia to prawdziwe święto na Stadionie Sportowym przy ul. Kolejowej 24 w Garbatce-Letnisku. Start imprezy już o godzinie 15:00, kiedy to muzyka mechaniczna rozbrzmi na całym stadionie, wprowadzając wszystkich w doskonały nastrój. Następnie o 16:00 nastąpi oficjalne rozpoczęcie Dni Garbatki, podczas którego wójt wręczy puchary zwycięzcom zawodów wędkarskich oraz turnieju piłkarskiego „Dzikich Drużyn”.

Od 16:20 scenę opanuje zespół Folk Boys, który swoimi biesiadnymi rytmami zachęci do wspólnego śpiewania i tańca. Kolejnym punktem programu jest konkurs, który odbędzie się o 17:30 – uczestnicy będą mogli sprawdzić swoje umiejętności i zdobyć atrakcyjne nagrody.

Nieco później, o 17:50, na scenie pojawi się zespół Playboys – ich dynamiczna muzyka z pewnością rozgrzeje publiczność i porwie do zabawy. Tuż po nich, o 19:00, wystąpi zespół Hit Boyz.

Kolejna runda konkursów odbędzie się o 20:00, po czym o 20:20 na scenie pojawi się gwiazda wieczoru – legendarny zespół Kombi. Ich kultowe hity z pewnością zapewnią niezapomniane wrażenia i wprawią wszystkich w wyjątkowy nastrój.

Wieczór zakończony zostanie tanecznie, podczas dyskoteki pod gwiazdami o 22:20. Będzie to wyjątkowa okazja, aby bawić się do północy pod rozgwieżdżonym niebem Garbatki.

Niedziela, 21 lipca – przegląd Piosenki Biesiadnej

Na zakończenie Dni Garbatki, w niedzielne popołudnie, wrócimy na G.O.W. Polanka, gdzie o godzinie 15:00 odbędzie się Przegląd Piosenki Biesiadnej w wykonaniu Chórów Seniora. Będzie to idealna okazja, aby podziwiać talenty seniorów, którzy zaprezentują tradycyjne piosenki biesiadne, wprowadzając wszystkich w radosny i nostalgiczny nastrój.

 

 

 

 

 

Do zobaczenia na Dniach Garbatki!

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content