Brak produktów w koszyku.

Enea Energia Kozienice remisuje z liderem

Popularne

Warto przeczytać

9 kwietnia odbyło się starcie 22. kolejki IV ligi mazowieckiej II pomiędzy drużynami Energii Kozienice i MKS-u Piaseczno. Mecz zakończył się remisem 1-1.

Drużyny nie spotykały się na boisku zbyt często. Na siedem spotkań jedenastka Energii Kozienice wygrała jeden raz, ale więcej przegrywała, bo aż pięć razy. Jeden mecz zakończył się remisem.

Od pierwszych minut zespół MKS-u Piaseczno zawzięcie atakował bramkę przeciwników. Linia obrony jedenastki Energii Kozienice była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Adrian Dobies wywołał eksplozję radości wśród kibiców MKS-u Piaseczno, strzelając gola w pierwszej minucie doliczonego czasu starcia.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny MKS-u Piaseczno.

Kilka chwil później okazało się, że wysiłki podejmowane przez zespół Energii Kozienice w końcu przyniosły efekt bramkowy. W 52. minucie na listę strzelców wpisał się Bartlomiej Nowak.

W 72. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Bartłomieja Faliszewskiego z MKS-u Piaseczno, a w 90. minucie Krzysztofa Walisiewicza z drużyny przeciwnej. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się rezultatem 1-1.

Piłkarze obu drużyn otrzymali po jednej żółtej kartce.

Drużyna Energii Kozienice nie skorzystała ze zmian. Jedenastka MKS-u Piaseczno również nie skorzystała ze zmian.

Skład Energii: Majos – Wołczyński, Janiszewski, Lament (k), Nowosadko, Nowak, Więcej, Trojanowski, Śliwiński, Hlushchuk, Książek.

1:1 – 45′ Adrian Dobies, 51′ Bartłomiej Nowak.