0,8 C
Kozienice
piątek, 9 grudnia, 2022
0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

100. urodziny Pani Zofii Jarosz z gminy Grabów nad Pilicą

Popularne

W poniedziałek, 16 maja Pani Zofia Jarosz z Augustowa w gminie Grabów nad Pilicą świętowała setne urodziny. Z tej okazji okolicznościowy list gratulacyjny do Jubilatki skierował Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki. Życzenia i gratulacje w imieniu wojewody mazowieckiego Konstantego Radziwiłła przekazał Krzysztof Murawski, kierownik Delegatury MUW w Radomiu.

Wśród wielu ciepłych i miłych życzeń skierowanych do Pani Zofii z okazji setnych urodzin były również życzenia przesłane przez Premiera Mateusza Morawieckiego –  Z okazji wyjątkowego jubileuszu 100-lecia urodzin proszę przyjąć moje gratulacje oraz wyrazy szacunku. Oby kolejne lata były szczęśliwe i radosne […] W tym szczególnym dniu – w imieniu własnym oraz członków Rady Ministrów – składam Pani serdeczne podziękowania za wszelkie trudy i owoce minionych lat. Dziękuję za swoistą lekcję życiowej wytrwałości, którą przekazuje Pani innym. Przekazując najlepsze życzenia dobrego zdrowia, pomyślności i pogody ducha oraz optymizmu na dalsze, szczęśliwe lata, serdecznie Panią pozdrawiam.

Wraz z listem od szefa rządu Krzysztof Murawski przekazał Pani Zofii bukiet kwiatów oraz życzenia i gratulacje z okazji setnych urodzin od Konstantego Radziwiłła, wojewody mazowieckiego.

Z okazji 100. urodzin Pani Zofii, okolicznościowe życzenia i gratulacje w imieniu mieszkańców gminy Grabów nad Pilicą przekazali przedstawiciele lokalnej administracji samorządowej. 

Pani Zofia doczekała się 3 dzieci, 6 wnuków i 6 prawnuków. Obecnie Pani Zofia przebywa pod troskliwą opieką swojej córki Haliny.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content