Dzisiaj jest wtorek, 22 września 2020 r., 266 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | KULTURA | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ
Fot. Kozienicki Klub Motorowy - KKM - Grzegorz Antoniak na 3 stopniu podium

Kolejna runda Mistrzostw Polski w Cross Country, tym razem III i IV odbyła się Połczynie Zdrój, a więc na trasie dobrze znanej zawodnikom Kozienickiego Klubu Motorowego. Nasi zawodnicy zajęli bardzo dobre lokaty. Na trzecim miejscu zawody skończył Grzegorz Antoniak, tuż za nim, bo piąte miejsce zajął Jacek Knysak.

 

 

 

 

 Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, Sport, dodano: 22-09-2020 10:39, odsłon: 15)

Posiadasz plastikowe korki po napojach? Od poniedziałku można je oddać do specjalnego serca, które zostało umiejscowione przy budynku Urzędu Gminy Garbatka-Letnisko. Korki będą poddane recyklingowi, a uzyskane w ten sposób pieniądze będą przeznaczone na cel charytatywny.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, Garbatka-Letnisko, dodano: 22-09-2020 09:44, odsłon: 44)

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Kozienicach przekazała kolejne informacje dotyczące koronawirusa w powiecie kozienickim.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 22-09-2020 08:59, odsłon: 45)
Fot. Policja Kozienice

Kozieniccy policjanci odnaleźli zaginioną 67-latkę. W poszukiwania kobiety zaangażowanych było kilkadziesiąt osób - stróże prawa z Komendy Powiatowej Policji w Kozienicach, z Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu oraz kilka zastępów straży pożarnej. Na szczęście dzięki natychmiastowej akcji i przy pomocy policyjnego psa Ibeda kobieta została odnaleziona w pustostanie. Seniorka z uwagi na niską temperaturę w nocy trafiła pod opiekę lekarzy.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 21-09-2020 13:31, odsłon: 565)
Fot. Kozienicka Gospodarka Komunalna

Kozienice dołączyły do miejsc, gdzie do specjalnego serca zbierane są plastikowe korki, które po sprzedaży będą poddane recyklingowi, a uzyskane w ten sposób pieniądze będą przeznaczone na cel charytatywny.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 21-09-2020 11:29, odsłon: 969)
Fot. ilustracja/pixabay.com

Zapraszamy na konferencję inaugurującą Szlak Kulinarny "Smaki Ziemi Kozienickiej", w ramach projektu "Dobre bo lokalne - Szlak Kulinarny Smaki Ziemi Kozienickiej". Podczas konferencji odbędzie się między innymi degustacja produktów i potraw regionalnych.

 

 Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 21-09-2020 10:45, odsłon: 430)
Fot. Muzeum Regionalne w Kozienicach

Muzeum Regionalne im. profesora Tomasza Mikockiego w tym roku ponownie gościło w swoich murach uczestników Nocy Muzeów w Kozienicach. Zwiedzający byli zapraszani w grupach do pięciu osób. Podziwiać można było między innymi niezwykłą wystawę Grzegorza Piecha.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, Kultura, dodano: 21-09-2020 09:59, odsłon: 212)

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Kozienicach przekazała kolejne informacje dotyczące koronawirusa w powiecie kozienickim.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 21-09-2020 08:37, odsłon: 419)
Fot. Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka

Plastik? Rezygnuję. Redukuję. Segreguję” – to hasło przewodnie 27. akcji „Sprzątanie Świata – Polska”. W niedzielę, 20 września, do tego szczytnego przedsięwzięcia dołączyły również Kozienice, a to za sprawą wolontariuszy z Uniwersytetu Trzeciego Wieku Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, CKA, dodano: 20-09-2020 13:49, odsłon: 428)
Fot. Damian Latos/Agencja Arpass

W sobotę 19 września, do Ośrodka Turystyki i Rekreacji w Kozienicach przybyli  seniorzy z całego Mazowsza. Znaleźli się oni właśnie w tym miejscu po to, aby doznać sportowych emocji w przygotowanych specjalnie na tę okazję konkurencjach, które zostały przygotowane. To już trzeci taki piknik w naszym mieście. Sportowym zabawom towarzyszył taniec i śpiew. Według wstępnych zgłoszeń internetowych do udziału w pikniku chęć wyraziło ponad 550 seniorów. Sam Uniwersytet Trzeciego Wieku w Kozienicach zgłosił około 190 uczestników.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, Top, dodano: 19-09-2020 15:59, odsłon: 843)
Kronika
Zobacz więcej
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Powiat Kozienicki
Zobacz więcej
Garbatka-Letnisko
Zobacz więcej
MCSW
Zobacz więcej
WszystkoBlisko - sklep internetowy
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Kozienice24 to niezależne media elektroniczne w Kozienicach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
E-mail: reklama@arpass.pl lub tel: 500-304-413
facebook