Dzisiaj jest czwartek, 17 października 2019 r., 290 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
(Zdjęcia) Z okazji Walentynek w Kozienicach wystąpił Alexander Martinez
Dodał: KamZap, 14-02-2019 19:23, odsłon: 1918
Fot. Kamil Zapora
Fot. Kamil Zapora

14 lutego to Święto Zakochanych, którego nie można spędzić lepiej niż słuchając kultowych piosenek o miłości, ale nie tylko, zwłaszcza w tak znakomitym wykonaniu jakie mogliśmy podziwiać dzisiaj w Centrum Kulturalno-Artystycznym. Specjalnie z okazji Walentynek na scenie CKA wystąpił Aleksander Martinez – niebywały talent wokalny znany m.in. z udziału w programie „Mam Talent”. Piosenkarz da dzisiaj dwa koncerty. My z aparatem wzięliśmy udział w pierwszym.

Na początku w imieniu swoim i burmistrza gminy Kozienice Piotra Kozłowskiego wszystkich przybyłych przywitała dyrektor Kozienickiego Domu Kultury Elwira Kozłowska. Na sali znaleźli się m.in. radni rady miejskiej, a także przewodniczący rady Rafał Sucherman. Dyrektor zapowiedziała i przedstawiła publiczności gwiazdę dzisiejszego wieczoru - Alexandra Martineza.

Gość, który odwiedził dzisiaj Kozienicki Dom Kultury pochodzi z Filipin, ale od wielu lat mieszka w Polsce. Jest laureatem III miejsca w drugiej edycji programu „Mam Talent”. Niebywały talent wokalny i znakomite warunki głosowe umożliwiają mu swobodne poruszanie się niemal we wszystkich gatunkach muzycznych, od muzyki pop, rock, poprzez jazz i na klasyce skończywszy.

Alex koncertuje na eventach, scenach kameralnych, dużych imprezach plenerowych, jak również na największych salach koncertowych z orkiestrami symfonicznymi. W najbliższym czasie wypromuje się jego premierowa płyta „Its Impossible”, którą sam napisał i do której komponował wszystkie piosenki.

 


Alexander Martinez już od pierwszych minut koncertu skradł serca publiczności, która razem z nim chętnie śpiewała, a nawet… tańczyła.


W repertuarze Martineza znajdują się największe standardy muzyki każdego gatunku począwszy od Louisa Armstronga, Franka Sinatry, Andrea Bocelli, a skończywszy na zespołach Europe, Modern Talking czy Gipsy Kings.


Que Sera Sera….


Święto Zakochanych było obchodzone w Centrum Kulturalno-Artystycznym po raz pierwszy, ale po rekcjach publiczności możemy się spodziwać, że inicjatywa ta przyjmie się w naszym mieście na stałe.   
Skontaktuj się z autorem tekstu: KamZap
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
AKTUALNOŚCI
WSZYSTKIE +
fot.Wikipedia
Zarybianie Zagożdżonki z udziałem przedstawicieli Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego W Warszaw...
O niemal 31% podrożał odbiór odpadów, a do 3,6 tys zł wzrosła dysproporcja między najtańszy...
fot.Biblioteka Publiczna Gminy Kozienice/FB
W Miejskiej Bibliotece Gminy Kozienice zakończył się projekt „Międzypokoleniowy most tradycji&rdquo...
fot.Mariusz Grotkowski/Agencja Arpass
Kilkanaście stopni ciepła, zachodzące powoli słońce, krótka rozgrzewka i oczywiście wejście do wod...

Kronika
Zobacz więcej

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Powiat Kozienicki
Zobacz więcej
Garbatka-Letnisko
Zobacz więcej
MCSW
Zobacz więcej
WszystkoBlisko - sklep internetowy
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Kozienice24 to niezależne media elektroniczne w Kozienicach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
E-mail: reklama@arpass.pl lub tel: 500-304-413
facebook