Dzisiaj jest niedziela, 26 maja 2019 r., 146 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
Trwa rekrutacja do szkół i przedszkoli
Dodał: KamZap, 04-03-2019 12:18, odsłon: 1037
ilustracja
ilustracja

Od 1 marca rodzice mogą składać wnioski o przyjęcie ich dzieci do szkoły podstawowej lub przedszkola prowadzonego przez Gminę Kozienice w roku szkolnym 2019/20. Publikujemy harmonogram postępowania rekrutacyjnego.

PRZEDSZKOLA I ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE:


1-29.03 (do godz. 15:00
) - Złożenie wniosku o przyjęcie do przedszkola publicznego wraz z dokumentami potwierdzającym spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym (termin w postępowaniu uzupełniającym 6-8.05).

 

Do 5.04 (do godz. 15:00) - Weryfikacja przez komisję rekrutacyjną wniosków o przyjęcie do przedszkola publicznego i dokumentów potwierdzających spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym (postępowanie uzupełniające – do. 10.05).

 

8.04 - Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych (postępowanie uzupełniające – 13.05).

 

9-12.04 (do godz. 15:00) - Potwierdzenie przez rodzica kandydata woli przyjęcia w postaci pisemnego oświadczenia (postępowanie uzupełniające 14-17.05).

 

15.04 (do godz. 15:00) - Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych (postępowanie uzupełniające 20.05).

 

SZKOŁY PODSTAWOWE:


1-29.03 (do godz. 15:00) - Złożenie wniosku o przyjęcie do szkoły podstawowej wraz z dokumentami potwierdzającym spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym (postępowanie uzupełniające 19-20.08).

 

Do 5.04 (do godz. 15:00) - Weryfikacja przez komisję rekrutacyjną wniosków o przyjęcie do szkoły podstawowej i dokumentów potwierdzających spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym (postępowanie uzupełniające do 21.08).

 

8.04 (do godz. 15:00) - Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych (postępowanie uzupełniające do 22.08).

 

9-12.04 (do godz. 15:00) - Potwierdzenie przez rodzica kandydata woli przyjęcia w postaci pisemnego Oświadczenia (postępowanie uzupełniające do 23-27.08).

 

15.04. (do godz. 15:00) - Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych (postępowanie uzupełniające 28.08).


 

Zasady rekrutacji

Rekrutacja do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych przy szkołach podstawowych w Kozienicach prowadzona jest przy wykorzystaniu elektronicznego systemu rekrutacyjnego. Rodzic zakładając konto, a następnie logując się do portalu rekrutacyjnego (kliknij TUTAJ) będzie mógł zapoznać się z zasadami rekrutacji,  ofertą wszystkich placówek znajdujących się na terenie Gminy i wybrać tę, której oferta najbardziej mu odpowiada.


Po zalogowaniu się i dokonaniu wyboru wystarczy tylko wydrukować dokumenty i dostarczyć je wyłącznie do placówki pierwszego wyboru. Portal rekrutacyjny Pozwoli też na śledzenie całego procesu rekrutacyjnego od momentu złożenia wniosku do rozstrzygnięcia postępowania przez komisję rekrutacyjną.

Szczegółowe instrukcje krok po kroku znajdują się na stronie Urzędu Miejskiego (kliknij TUTAJ).

Skontaktuj się z autorem tekstu: KamZap
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
AKTUALNOŚCI
WSZYSTKIE +
ilustracja
W piątek 24 maja Burmistrz Kozienic Piotr Kozłowski podpisał umowę z Narodowym Funduszem Ochrony Środowis...
ilustracja, Pixabay.com
Pogotowie zostało ogłoszone dzisiaj w związku z koniecznością podjęcia działań mających na celu zminimali...
Fot. Kamil Zapora
W najbliższą niedzielę odbędą się wybory do Parlamentu Europejskiego. W czwartek 23 maja Kozienice odwied...
Siłownia plenerowa na Osiedlu Energetyki w Kozienicach. Fot. Kamil Zapora
Trzy wnioski o dotację do Otwartych Stref Aktywności złożone w tym roku przez Gminę Kozienice zostały poz...

Kronika
Zobacz więcej

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Powiat Kozienicki
Zobacz więcej
Garbatka-Letnisko
Zobacz więcej
MCSW
Zobacz więcej
WszystkoBlisko - sklep internetowy
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Kozienice24 to niezależne media elektroniczne w Kozienicach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
E-mail: reklama@arpass.pl lub tel: 500-304-413
facebook