Dzisiaj jest sobota, 23 lutego 2019 r., 54 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
Jak idzie uzdrawianie szpitala? W środę posiedzenie komisji zdrowia
Dodał: KamZap, 11-02-2019 10:33, odsłon: 1011
Fot. archiwum
Fot. archiwum

W środę 13 lutego o godzinie 15:00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Kozienicach odbędzie się posiedzenie Komisji Zdrowia i Spraw Społecznych. W jego trakcie dowiemy się m.in. na jakim etapie jest realizacja Programu Naprawczego z września 2017 roku.

30 stycznia odbyła się sesja nadzwyczajna rady powiatu kozienickiego zwołana na wniosek siedmiorga radnych. W jej czasie odbyła się dyskusja nad możliwością podjęcia działań ratujących szpital - alternatywnych do pomysłu dzierżawy. Ponadto zostały rozpatrzone uchwały dotyczące podjęcia natychmiastowych kroków w kierunku poprawy sytuacji szpitala w ramach kompetencji starostwa powiatowego. Cztery z nich uaktualniały Program Naprawczy SP ZZOZ w Kozienicach przyjęty przez radnych we wrześniu 2017 roku. Z przyczyn formalnych zostały one skierowane do rozpatrzenia przez komisje stałe rady powiatu.

Już w najbliższą środę ma być omówiony i przyjęty projekt jednej uchwały w sprawie aktualizacji Programu Naprawczego. Poznamy także treść tego projektu z podaniem niezbędnych środków i terminów realizacji poszczególnych elementów programu.

 

Ponadto dyrektor szpitala przedstawi informację o zrealizowanych elementach dotychczasowego Programu Naprawczego i przyczynach niezrealizowania pozostałych elementów. Jarosław Pawlik przedstawi także aktualny stan zatrudnieniu personelu niemedycznego w poszczególnych oddziałach i komórkach organizacyjnych szpitala z uzasadnieniem celowości i konieczności ich utrzymania. Poznamy również przybliżony wynik finansowym i realizację kontraktu za styczeń tego roku.

Oprócz tego w czasie posiedzenia ma zostać przedłożony i przyjęty uzupełniony plan pracy Komisji Zdrowia i Spraw Społecznych na 2019 rok.

Skontaktuj się z autorem tekstu: KamZap
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
AKTUALNOŚCI
WSZYSTKIE +
Ochotnicy do 6 Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej z Kozienic mogą składać wnioski o przyjęcie do s...
ilustracja, źródło: pixabay.com
W najbliższą niedzielę policjanci na Mazowszu będą prowadzili działania „Prędkość”. Jak sama ...
Fot. Kamil Zapora
Od blisko trzech miesięcy w Zespole Szkół nr 1 w Kozienicach działa kamera do obserwacji bolid&oac...
Szalony występ zespołu Święta Kurka i Podgrzybki najbardziej spodobał się publiczności, która przyznała im nagrodę specjalną Fot. Kamil Zapora
8 zespołów i solistów z I Liceum Ogólnokształcącego im. Stafana Czarnieckiego w Kozi...

Kronika
Zobacz więcej

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Powiat Kozienicki
Zobacz więcej
Garbatka-Letnisko
Zobacz więcej
MCSW
Zobacz więcej
WszystkoBlisko - sklep internetowy
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Kozienice24 to niezależne media elektroniczne w Kozienicach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
E-mail: reklama@arpass.pl lub tel: 500-304-413
facebook