Dzisiaj jest piątek, 29 maja 2020 r., 150 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | KULTURA | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ
Enea Wytwarzanie została sponsorem tytularnym Kozienickiego Klubu Siatkówki
Dodał: DL, 02-08-2019 14:38, odsłon: 2891
Fot. Damian Latos/Agencja Arpass
Fot. Damian Latos/Agencja Arpass

Enea Wytwarzanie kolejny rok z rzędu będzie wspierać Kozienicki Klub Siatkówki. W trakcie piątkowej konferencji poinformowano o objęciu klubu sponsoringiem tytularnym, dzięki któremu drugoligowa drużyna seniorów będzie występowała pod nazwą Enea KKS Kozienice. Podsumowano także dotychczasową współpracę Enei z klubem i omówiono plany na przyszłość.

Udana współpraca z Kozienickim Klubem Siatkówki zaowocowała przedłużeniem umowy o kolejny rok i jej znacznym rozszerzeniem. Umowę w dniu dzisiejszym podpisali wiceprezes Enei Wytwarzanie Marcin Łukasiewicz, prezes zarządu Kozienickiego Klubu Siatkówki Tomasz Jagiełło oraz członek zarządu klubu Krzysztof Jeziorowski.

 

– To bardzo ważny dzień dla Kozienic oraz Enei Wytwarzanie. Jako największy pracodawca oraz firma w regionie cieszymy się z kontynuacji współpracy z Kozienickim Klubem Siatkówki. Sponsoring tytularny KKS Kozienice otwiera nowy etap tej współpracy zarówno dla Enei Wytwarzanie, jak i dla klubu. Nasza firma aktywnie wspiera siatkówkę na najwyższym poziomie w regionie. Od kilku lat jesteśmy sponsorem Grand Prix Polski w Siatkówce Plażowej Kobiet oraz Turnieju Partnerstwa Regionalnego w Kozienicach. Wspieramy również Czarnych Radom, jeden z najlepszych klubów siatkarskiej Plus Ligi. Teraz Enea Wytwarzanie doda jeszcze więcej mocy zawodnikom Kozienickiego Klubu Siatkówki. Mamy nadzieję, że pomoże im to osiągać coraz lepsze wyniki powiedział Marcin Łukasiewicz, wiceprezes Enei Wytwarzanie.

 

Energia od Enei Wytwarzanie popłynie nie tylko do drużyny seniorów. W ramach współpracy klub będzie również wspierał rozwój i szkolenie najmłodszych adeptów siatkówki w Kozienicach. KKS zorganizuje m.in. międzyszkolny cykl turniejów Enea Cup dla dzieci i młodzieży biorących udział w Enei Akademii Sportu. Młodzież z Kozienic będzie miała także okazję wziąć udział w mini-obozie Enea Volley Camp i trenować pod okiem reprezentantów Polski w siatkówce oraz zawodników siatkarskiej Plus Ligi.

 


Prezes Kozienickiego Klubu Siatkówki Tomasz Jagiełło w swojej wypowiedzi nie krył zadowolenia z faktu, że Enea Wytwarzanie rozszerzy współpracę z jego klubem.

 

– Dzisiejsze wydarzenie jest ważnym momentem dla naszego klubu oraz dla kibiców i całego środowiska siatkarskiego w Kozienicach. Dzięki wsparciu od Enei Wytwarzanie możemy spokojnie funkcjonować i skupić się wyłącznie na własnej grze w zbliżającym się, nowym sezonie. Z dumą i entuzjazmem witamy Eneę nie tylko na koszulkach, ale również w nazwie naszej drużyny. Mamy nadzieję, że Enea zostanie z nami na dłużej. Wierzymy, że długofalowe, wspólne działania zaowocują coraz wyższym poziomem sportowym i w efekcie pozwolą powalczyć o awans na zaplecze siatkarskiej Plus Ligi – mówił Tomasz Jagiełło, prezes Kozienickiego Klubu Siatkówki.

 

Enea Wytwarzanie, jako firma odpowiedzialna społecznie, aktywnie angażuje się w projekty sponsoringowe w regionie. Firma wspiera między innymi drużyny siatkarskie i piłkarskie oraz jest sponsorem sportowych imprez w Kozienicach, takich jak: Grand Prix Polski w Pływaniu, jednych z największych w Polsce zawodów skateboardowych – Hunt Your Goat Kozienice Contest, a także Enea Kozienice Triathlon, którego kolejna edycja odbędzie się już 25 sierpnia.   
Skontaktuj się z autorem tekstu: DL
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
Wasze komentarze
To teraz pora na biedronke , lidla , tesco , neonet , mediaexert i eurortvagd aby dorzucili się do sponsoringu. w koncu to tam mieszkańcy zostawiają co miesiąc grube miliony
02-08-2019, 17:49:31
+ 7
0
odpowiedz
Nowicjusz
MediaExpert i sponsoring???????????????? w życiu
02-08-2019, 21:14:27
+ 5
- 1
odpowiedz
Obawiam się że wymienione firmy, mają w 4 literach taką formę pomocy. To "prywatne" a co gorsza zagraniczne firmy.

Martwi mnie coś innego, a mianowicie śladowym kosztem, bo ten sponsoring Enei to kwota kiklunastu tysięcy na rok to taki papierek lakmusowy. Coś dadzą aby przekaz szedł jak to Poznańska firma wspera środowisko Kozienic.

W między czasie, miliony złotych wydawane są na sponsoring siatkówki i koszykówki w rejonie Poznania. Teraz dzięki posłowi Suskiemu Radom staje się beneficjentem bardzo dużych środków.

A Kozienice...? no cóż są sprowadzone do roli wsi.

I nie zmieni tego te dwadzieścia tysięcy rocznie..
03-08-2019, 06:52:50
+ 9
- 1
odpowiedz
Nowicjusz
Bo tak to jest jak w Elektrowni Kozienice jest kilka osób które zamiast pomagać i pozyskiwać środki to tylko szkodzą nieudaczniki i rzucają kłody pod nogi. Nic cieniasy nie potrafią załątwić dla własnego miasta!
03-08-2019, 18:57:41
+ 9
0
odpowiedz
Amator
Mówiąc krótko chyba nie ma co liczyć aby ENEA jakoś szczególnie wspierała lokalne inicjatywy. Podejrzewam, że jest tam taka karuzela stanowisk, że trudno będzie się komukolwiek z nimi dogadać.
04-08-2019, 14:37:56
+ 7
- 1
odpowiedz
To inny problem. Elektrownia Kozienice została sprowadzona do poziomu zakładu wytwórczego. Nie ważne kto tu będzie rządził, i tak będzie pytał Poznań o zgodę.

Szkoda, bo kiedyć ten zakład wpływał istotnie na życie miasta, i regionu.

Obecnie to jeden wielki "Poznański" producent i nic więcej
05-08-2019, 13:58:19
+ 5
- 1
odpowiedz
Amator
Rząd niby mówi o rozwoju małych ośrodków a fakty są takie, że zwijały się i zwijać będą jeśli np. polityka takich firm jak ENEA będzie tak wyglądać...
05-08-2019, 14:06:44
+ 9
- 1
odpowiedz
,,,,,,,,,,,,,,,,,,, jest od dojenia i wyprowadzania kasy z takich zakładów,zpomnieliscie nietak dawno jak pewien wielki polityk ....................................................
06-08-2019, 11:43:59
+ 2
- 1
odpowiedz
AKTUALNOŚCI
WSZYSTKIE +
Fot. Damian Latos/Agencja Arpass
Polski Czerwony Krzyż Oddział Rejonowy w Kozienicach w dniu dzisiejszym (28 maj), przygotowywał paczki po...
Fot. materiały prasowe
Jak już informowaliśmy, w najbliższy weekend rusza kozienickie samochodowe kino plenerowe. Wyb&oacut...
Fot. archiwum Kozienice24
Samorząd Mazowsza przeznaczył 8 mln zł na zakup środków ochronnych dla strażaków ochotnik&o...
Fot. archiwum
Od 29 kwietnia, tydzień po tygodniu odbywają się akcje poboru krwi  „Oddaj Krew - podaruj inny...

Kronika
Zobacz więcej

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Powiat Kozienicki
Zobacz więcej
Garbatka-Letnisko
Zobacz więcej
MCSW
Zobacz więcej
WszystkoBlisko - sklep internetowy
PRZEJDŹ DO GALERII +
SAMONLINE - SKLEP SPOŻYWCZY Z DARMOWĄ DOSTAWĄ
PRZEJDŹ DO SKLEPU +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Kozienice24 to niezależne media elektroniczne w Kozienicach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
E-mail: reklama@arpass.pl lub tel: 500-304-413
facebook