Dzisiaj jest środa, 26 czerwca 2019 r., 177 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
(Zdjęcia) W sobotę uczniowie I LO zainaugurowali kozienicki sezon studniówkowy
Dodał: KamZap, 12-01-2019 23:12, odsłon: 5504
Fot. A©Arpass
Fot. A©Arpass

Około 80 osób - uczniowie trzech klas I LO im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach, wraz z osobami towarzyszącymi - bawiło się w sobotę 12 stycznia na studniówce w Jagiellonce w Jedlni. Studniówka była bardzo udana - i jako pierwsza studniówka w tym roku musiała dać przykład następnym. Impreza była pełna pozytywnej energii, wspaniałych wrażeń i niezapomnianych chwil.

W sobotę bawiło się około 80 uczniów z trzech klas „zielonego” LO, których wychowawcami są: Edyta Tarczyńska, Sylwia Milczarczyk i Małgorzata Kuśmierczyk-Balcerek.

Bal odbył się w Jagiellonce w Jedlini, a uczniowie w lokalu pojawili się na długo przed jego rozpoczęciem, m.in. po to, by zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia. W końcu dla maturzystów to jedyna taka noc w życiu.

 


Rodzice nie przepuścili okazji do zdjęcia ze swoimi pociechami u progu dorosłości.

 

 

Studniówka zaczęła się oczywiście od poloneza.

 

U progu dorosłości

Chwilę później głos zabrała wicedyrektor Anna Liwocha, która przywitała wszystkich przybyłych na bal. Wicedyrektor podkreśliła znaczenie tej chwili dla bawiącej się dziś młodzieży. - Spędziliście w murach tej szkoły trzy lata. Mam nadzieję, że był to czas dobrze przez was wykorzystany – czas czerpania z uroków młodości, ale również okres zdobywania przydatnej wiedzy i umiejętności. Patrząc dziś na was widzę młodych ludzi pełnych nadziei na przyszłość i gotowych wejść w dorosłe życie – mówiła wicedyrektor. Anna Liwocha przeczytała także list burmistrza Kozienic Piotra Kozłowskiego.

Z kolei przewodniczący rady powiatu Włodzimierz Stysiak odczytał list od starosty kozienickiego Andrzeja Junga. W liście starosta napisał, że sam pamięta swoją studniówkę i czas, gdy opuszczał mury I LO w Kozienicach i wie, że jest to bardzo ważny okres w życiu młodego człowieka. Życzenia maturzystom złożył także obecny na studniówce radny sejmiku województwa mazowieckiego Tomasz Śmietanka.

 

Głos zabrali również przedstawiciele młodzieży maturalnej: Aleksandra Mierzejewska i Cezary Molenda, a także przewodniczący Samorządu Uczniowskiego – Dawid Bernaś. Życzyli oni swoim kolegom niezapomnianej nocy i jak najlepszych wyników na maturze. Uczniowie podziękowali dyrekcji i swoim wychowawcom, wręczając im symboliczne kwiaty.

 

 

Maturzyści wręczyli swoim wychowawcom kwiaty.

 

Później wszyscy wypili lampkę szampana za pomyślnie zdaną maturę! 


Po kolacji przyszedł czas na wspaniałą zabawę do białego rana, do której zebranych zaprosił zespół muzyczny Medium & Scat z Radomia. Parkiet już od pierwszych minut był pełny bawiącej się młodzieży.

 


W repertuarze zespołu znalazły się dobrze wszystkim znane klasyki, ale nie zabrakło też muzycznych nowości. Każdy więc znalazł coś dla siebie.

 

Tej nocy nikt nie zamierzał podpierać ścian.


Skontaktuj się z autorem tekstu: KamZap
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
AKTUALNOŚCI
WSZYSTKIE +
W Mniszewie doszło do wypadku z udziałem busa. Fot. KPP Kozienice
Do południa na Drodze Krajowej 79 doszło do dwóch wypadków: w Mniszewie w gminie Magnuszew ...
Fot. PSP im. BCh w Ursynowie
W zeszłym tygodniu podobnie jak we wszystkich polskich szkołach, w Ursynowie odbyło się uroczyste zakończ...
„Koło Gospodyń Wiejskich – wyjątkowe miejsca, wyjątkowi ludzi” – pod takim hasłem...
fot. UM Kozienice
Zakończyła się pierwsza edycja konkursu „WzMOCnij swoje otoczenie” organizowanego przez Polsk...

Kronika
Zobacz więcej

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Powiat Kozienicki
Zobacz więcej
Garbatka-Letnisko
Zobacz więcej
MCSW
Zobacz więcej
WszystkoBlisko - sklep internetowy
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Kozienice24 to niezależne media elektroniczne w Kozienicach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
E-mail: reklama@arpass.pl lub tel: 500-304-413
facebook