Dzisiaj jest środa, 20 czerwca 2018 r., 171 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
(Wideo) W Kozienicach ruszyła nowatorska szkoła językowa
Dodał: MariuszBasaj, 11-09-2017 11:48, odsłon: 1498

Już 18 września ruszą zajęcia w nowo otwartej szkole językowej Oxword Academy w Kozienicach. W sobotę 2 września w placówce odbył się Dzień Otwarty, podczas którego odwiedziło ją wielu, zwłaszcza najmłodszych gości.

Na najmłodszych czekał szereg atrakcji. Wspólna zabawa rozpoczęła się od "Mydlenia", czyli puszczania dużych baniek na wiatr. Następnie dzieci udały się do sal, gdzie tworzyły swojego potworka z piankoliny, który pomoże im w nauce języka angielskiego. Najwięcej frajdy dostarczyło wspólne tańczenie zumby, zwłaszcza że z dziećmi szalał również Miś Teddy Eddie. Nie zabrakło też smacznych przekąsek i aromatycznej kawy dla rodziców.

 

Oxword Academy - szkoła niebanalna

 

- Jesteśmy nowoczesną szkołą, która nie tylko naucza języka obcego, ale przede wszystkim stawia na rozwój kompetencji XXI wieku, takich jak: umiejętność krytycznego myślenia i rozwiązywania problemów, elastyczność, inicjatywa, przedsiębiorczość, efektywna komunikacja, które są tak istotne w dzisiejszym świecie - mówią przedstawiciele placówki.

 

Oxword Academy jest jedynym akredytowanym centrum metody Teddy Eddie w Kozienicach, gdzie zajęcia odbywają się dla dzieci już od 2. roku życia. Ta niebanalna i ambitna metoda zdobyła nagrodę ELT przyznawaną w prestiżowym ośrodku British Council za innowacyjność w nauczaniu języka angielskiego. To znacznie więcej niż łączenie prawdziwej nauki z doskonałą zabawą - to istne zanurzanie się w języku. Zajęcia pełne są prawdziwego, komunikacyjnego użycia języka, który uaktywniany jest poprzez to, co dzieci lubią najbardziej: gry, zabawy ruchowe, piosenki, historyjki, słuchowiska, karty obrazkowe.

 

- Jesteśmy otwarci na nowoczesne technologie, kreatywność i poszerzanie horyzontów nie tylko na zajęciach, ale również na sobotnich warsztatach " Czytanie na dywanie" - mówią nauczyciele szkoły.

 

Nie tylko dla dzieci

 

Zajęcia odbywają się w nowoczesnym budynku przy ul. Batalionów Chłopskich 36. Szkoła oprócz nauczania dla dzieci w wieku 2-7 lat, ma także ofertę dla grup w wieku 8-13 lat, 14-19 lat oraz grupy otwartej - General English.

 

Szczegółowe informacje dostępne są pod numerem telefonu 692-952-642. Warto też odwiedzić stronę internetową szkoły www.szkola-jezykowa.org (klik).

 

/Artykuł sponsorowany/ 

 

Skontaktuj się z autorem tekstu: MariuszBasaj
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
AKTUALNOŚCI
WSZYSTKIE +
Fot. KDK
W niedzielę 17 czerwca w ramach cyklu „Poranki Teatralne” Kozienicki Dom Kultury odwiedzili a...
Fot. Kamil Zapora
Około 1000 osób wspierało drużynę biało-czerwonych w czasie jej pierwszego występu na Mundialu w R...
Komendant Powiatowy Policji w Kozienicach insp. Tomasz Cybulski zaprasza mieszkańców powiatu kozie...
Właśnie zostały opublikowane wyniki egzaminów gimnazjalnych. Szkoły na Mazowszu mają nie najgorsze...

Kronika
Zobacz więcej

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Powiat Kozienicki
Zobacz więcej
Garbatka-Letnisko
Zobacz więcej
MCSW
Zobacz więcej
WszystkoBlisko - sklep internetowy
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Kozienice24 to niezależne media elektroniczne w Kozienicach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
E-mail: reklama@arpass.pl lub tel: 500-304-413
facebook