Dzisiaj jest środa, 23 stycznia 2019 r., 23 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
(Transmisja na żywo) O 18:30 rozpocznie się debata przedwyborcza kandydatów na burmistrza Kozienic
Dodał: KamZap, 19-10-2018 18:00, odsłon: 3582
Fot. Kronika Kozienicka
Fot. Kronika Kozienicka

O 18:30 w studiu Kroniki Kozienickiej rozpocznie się debata przedwyborcza wszystkich czterech kandydatów na burmistrza Kozienic. Debata transmitowana będzie na żywo w telewizji kablowej na kanale Kroniki Kozienickiej oraz w internecie. Link do transmisji poniżej.

Dzisiejsza debata kandydatów na burmistrza naszej gminy będzie pierwszą w historii kozienickich wyborów samorządowych. Debata ruszy punktualnie o godzinie 18:30, a jej moderatorem będzie dziennikarz Kroniki Kozienickiej Mariusz Basaj.

 


Zasady na jakich odbędzie się debata zostały wspólnie ustalone przez wszystkich uczestników. Każdy kandydat przygotował siedem pytań z różnych dziedzin. Są to: Finanse i budżet, Infrastruktura i transport, Edukacja oświata i wychowanie, Kultura rekreacja i sport, Zdrowie publiczne i opieka społeczna, Praca i przedsiębiorczość oraz Bezpieczeństwo mieszkańców. Pytania trafiły do siedmiu naczyń, z których będą losowane. Kandydat może trafić na pytanie przygotowane przez siebie lub swojego oponenta. Każdy z uczestników wylosuje w sumie siedem pytań, po jednym z każdej kategorii. Czas na odpowiedź wynosi dwie minuty.

Debata potrwa około 1,5 godziny i będzie ostatnią szansą dla kandydatów na przedstawienie opinii publicznej swoich pomysłów na gminę, ponieważ o północy zaczyna się cisza wyborcza. Od tego czasu aż do zamknięcia lokali wyborczych w niedzielę o 21, zabronione jest prowadzenie jakiejkolwiek agitacji wyborczej. W internecie, radiu czy telewizji  nie będą publikowane nowe materiały o tematyce wyborczej, choć  nie trzeba usuwać tych opublikowanych wcześniej. W związku z tym jeśli nie oglądaliście debaty, a chcielibyście przypomnieć sobie programy kandydatów możecie wrócić do naszej serii wywiadów z każdym z nich dostępnych poniżej:

 

Martin Bożek – (klik)

Piotr Kozłowski – (klik)

Artur Matera – (klik)

Robert Wojcieszek – (klik)

 

Nasza redakcja zachęca wszystkich do tego by mieli realny wpływ na naszą gminę i w niedzielę poszli do urny oddać swój głos.

Skontaktuj się z autorem tekstu: KamZap
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
Wasze komentarze
Wyniki sondażu przedwyborczego gazety "Echo Dnia" wskazują że nowym burmistrzem Kozienic zostanie Piotr Kozłowski i to w pierwszej turze.Debata tylko to potwierdziła,pan Piotr jako doswiadczony samorzadowiec z az 17 letnim stazem wie doskonale jak uzdrowic nasza gmine.Pan Kozłowski jest skropnym,rozważnym i trzeżwo myślącym człowiekiem.Czas betonu sie skończył,pozwólny odetchnać naszej gminie i dajmy szanse panu Piotrowi,nie pozałujemy napewno .
Dodane obrazki:
19-10-2018, 20:10:37
+ 5
- 2
odpowiedz
AKTUALNOŚCI
WSZYSTKIE +
Fot. KDK
W środę 23 stycznia odbyło się kolejne spotkanie Uniwersytetu Trzeciego Wieku działającego w strukturach ...
Fot. polskaniezwykla.pl
Wzorem lat ubiegłych Nadleśnictwo Kozienice przedstawiło wyniki frekwencji ruchu turystycznego w swoim &n...
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Opactwie i Iga Smolarczyk z Kozienic zostali laureatami drugiej...
Komisja zdrowia rady powiatu kozienickiego 7 stycznia poznała ofertę Grupy Nowy Szpital. Fot. Archiwum
W poniedziałek 28 stycznia w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Kozienicach przy ul. Kochanowski...

Kronika
Zobacz więcej

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:



Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Powiat Kozienicki
Zobacz więcej
Garbatka-Letnisko
Zobacz więcej
MCSW
Zobacz więcej
WszystkoBlisko - sklep internetowy
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Kozienice24 to niezależne media elektroniczne w Kozienicach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
E-mail: reklama@arpass.pl lub tel: 500-304-413
facebook