Dzisiaj jest czwartek, 18 lipca 2019 r., 199 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
[FOTO] Wysportowani zdobywają Koronę Świętokrzyską!
Dodał: MaG, 04-07-2019 10:42, odsłon: 532
fot. PB Marathon
fot. PB Marathon

W miniony weekend Wiktoria Kubik i Jarosław Piskozub z Kozienic reprezentując drużynę Wysportowani Racing Team wystartowali w Koronie Świętokrzyskiej, czyli trzy dniowej etapówce MTB.

Udział naszych zawodników ja sami mówią był dla nich ciężki, lecz wybrali się tam głownie w celu zdobycia nowych doświadczeń i poznania na własnej skórze jak wygląda taki wyścig.

W piątek 28 czerwca odbył się I Etap, czyli jazda indywidualna na czas. Wyścig ten rozgrywany był w Kielcach na terenie dawnej skoczni narciarskiej. Zawodnicy mieli do pokonania dystans 8km/200m przewyższeń bez względu jaki dystans wybrali (Mini/Max).

Tego dnia Wiktoria wygrywa swoją kategorię wiekową na dystansie Mini, a Jarosław zajmuje 6miejsce w kategorii M2 na dystanie Max.

 Etap II (sobota) również organizowany w Kielcach. Krótszy dystans liczący 24km/550m przewyższeń wybrała Wiktoria, która ukończyła na 2 miejscu w K1. Na trasę Max (dwie rundy dystansu Mini) udał się Jarosław, który ukończył na 5miejscu w kategorii M2.

Etap III (niedziela) był ostatnim etapem Korony Świętokrzyskiej jak i IX etapem Lotto Poland Bike Marathon. Tym razem rywalizacja odbywała się na terenie Sitkówki-Nowiny. Krótki dystans liczący ponownie 24km/430m przewyższeń, zaś długi 45km/900m przewyższeń. Wysportowani pokonali ten etap na całkowitych rezerwach siłowych, gdyż poprzednie 2 etapy dał się we znaki tej dwójce Kozieniczan. Pomimo tego Wiktoria ponownie wygrywa w kategorii K1, a Jarosław kończy na 5miejscu w M2.

 


Podsumowując w klasyfikacji generalnej(po 3 etapach) wypadli bardzo dobrze. Wiktoria Kubik wygrywa swoja kategorię wiekową na dystansie Mini. Jarosław Piskozub zajmuje wysokie 5 miejsce w kat. M2 na Max'ie. Należy dodać,że oboje rywalizowali w klasyfikacji Mix Par i uplasowali się na 2 miejscu z bardzo małą stratą do najwyższego stopnia podium.Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
AKTUALNOŚCI
WSZYSTKIE +
fot. Archiwum Starostwa Powiatowego w Kozienicach
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Kozienicach serdecznie zaprasza na Pielgrzymkę  Straż...
Fot. archiwum/ Tablica poświęcona Marii Skłodowskiej-Curie w Zwoli
Wójt Gminy Gniewoszów oraz Biblioteka Publiczna serdecznie zapraszają na spotkanie poświęco...
Fot. archiwum
62. Międzynarodowy Wyścig Kolarski Dookoła Mazowsza odbędzie się już za moment, w dniach 24-27 lipca. Ta ...
Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka ogłasza otwarty konkurs ofert na prowadzenie zajęć artysty...

Kronika
Zobacz więcej

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Powiat Kozienicki
Zobacz więcej
Garbatka-Letnisko
Zobacz więcej
MCSW
Zobacz więcej
WszystkoBlisko - sklep internetowy
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Kozienice24 to niezależne media elektroniczne w Kozienicach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
E-mail: reklama@arpass.pl lub tel: 500-304-413
facebook