Dzisiaj jest wtorek, 11 grudnia 2018 r., 345 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
fot. Przemysław Nowak / PG 1

Jak informowaliśmy, po raz kolejny Gmina Kozienice wspiera projekt Partnerstwa Regionalnego Stowarzyszenia Czarni Radom, dzięki któremu jest patronem dwóch meczów siatkarzy znad Mlecznej. Jednym z tych spotkań był pojedynek Czarnych z Resovią, który rozegrano 10 lutego.



kategoria: Gmina Kozienice,Sport, Edukacja, PSP 4, odsłon: 2605
Fot. Przemysław Nowak

Dziewięć zespołów, 40 uczestników, świetna zabawa i sportowe emocje. Tak w dużym skrócie można napisać o turnieju mini piłki siatkowej, który 10 lutego rozegrany został w Publicznym Gimnazjum nr 1. Uczniowie szkół podstawowych z Kozienic i Janikowa rywalizowali o Puchar Zarządu KKS Kozienice.



kategoria: Aktualności,PSP 4, odsłon: 948
Fot. Przemysław Nowak

Siatkarska drużyna dziewcząt z Publicznego Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Kozienicach nie ma sobie równych w całym powiecie. W sobotę siatkarki z PG1 pokonały podczas turnieju rozegranego w swojej szkole rówieśniczki z gimnazjów w Gniewoszowie i Mniszewie.



kategoria: Aktualności,Edukacja, PSP 4, odsłon: 2950
fot/wideo- PG1 Kozienice

 Był kurs tańca, Mannequin Challenge, pamiątkowe zdjęcia na specjalnie przygotowanej ściance walentynkowej oraz super zabawa. Tak w skrócie wyglądała dyskoteka w Publicznym Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Kozienicach.



kategoria: Aktualności,Top, PSP 4, odsłon: 5122
fot. PG 1

Wczoraj pisaliśmy o podsumowaniu akcji "I twój Miś może zostać ratownikiem". Jak informowaliśmy, w to szlachetne przedsięwzięcie włączyło się wiele szkół z terenu powiatu kozienickiego, w tym Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Kozienicach. Publikujemy zdjęcia ze zbiórki w tej placówce.



kategoria: Edukacja,PSP 4, odsłon: 1710

Gimnazjaliści z terenu gminy Kozienice, a także uczniowie z Zespołu Szkół nr 1 zmierzyli się we wtorek podczas matematycznych zawodów zorganizowanych w ramach projektu Erasmus+ Maths Together. 



kategoria: Aktualności,Edukacja, PSP 4, Zespół Szkół, PSP 2, odsłon: 5136
fot. PG 1

Reprezentacja Publicznego Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Kozienicach wygrała rozgrywane w sobotę zawody w piłce siatkowej chłopców na szczeblu gminy. Uczniowie "Jedynki" tym samym wywalczyli awans na zawody powiatowe.



kategoria: Aktualności,Edukacja, PSP 4, Sport, odsłon: 2955
Reprezentacja PG 1

Uczennice PG nr 1 zajęły drugie miejsce w trzecim etapie XVI edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski”, którego organizatorem jest Mazowiecki Zespół Parków Krajobrazowych.



kategoria: Edukacja,PSP 4, odsłon: 1320
O przygotowaniach do studniówki opowiedzieli nam Amelia, Kamil i Paula z IIIB. Fot. Mariusz Basaj

Uczniowie czterech klas Zespołu Szkół nr 1 im. Legionów Polskich w Kozienicach będą się bawić 21 stycznia na studniówce w Centrum „Jagiellonka” w Jedlni. To pierwszy z dwóch tegorocznych balów maturalnych ''Zespołu" - kolejny już 28 stycznia.



kategoria: Top,Aktualności, Edukacja, PSP 4, odsłon: 4411
fot. PG 1

Reprezentacja Publicznego Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II wygrała rozgrywane w sobotę 14 stycznia zawody w piłce siatkowej dziewcząt na szczeblu gminy.



kategoria: Edukacja,PSP 4, Sport, odsłon: 4540

Kronika
Zobacz więcej

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:



Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Powiat Kozienicki
Zobacz więcej
Garbatka-Letnisko
Zobacz więcej
MCSW
Zobacz więcej
WszystkoBlisko - sklep internetowy
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Kozienice24 to niezależne media elektroniczne w Kozienicach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
E-mail: reklama@arpass.pl lub tel: 500-304-413
facebook