0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI

Neobus Niebylec będzie kolejnym przeciwnikiem KKS-u Kozienice w rozgrywkach II ligi piłki siatkowej. Zaplanowane na sobotę spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie. Początek o godz. 18:00.

kategoria: Aktualności,Sport, odsłon: 148

Tenisistki z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 im. Jana Pawła II w Kozienicach wygrały rozgrywane w sobotę 18 listopada w Świerżach Górnych zawody na szczeblu gminnym.

kategoria: Edukacja,PSP 4, Sport, odsłon: 241
Ilustracja przykładowa. fot. pixabay

Legion Głowaczów pokonał 1:0 Zawiszę Sienno w ostatniej kolejce rundy jesiennej w lidze okręgowej. Autorem jedynego gola był Mateusz Krześniak. Zainkasowane trzy punkty pozwoliły nieco umocnić się w tabeli, a ekipa z Głowaczowa zimę spędzi na 13. lokacie z dorobkiem 18 punktów.

kategoria: Aktualności,Sport, odsłon: 263

Kolejny tydzień i kolejna edycja naszej zabawy. Wraz z Kozienickim Centrum Rekreacji i Sportu przygotowaliśmy dla Was zaproszenia na basen i do Fitness Clubu.

kategoria: Aktualności,Sport, odsłon: 304

Jeśli tylko pozwolą na to warunki atmosferyczne, to już od 2 grudnia kozieniczanie będą mogli się cieszyć lodowiskiem przy basenie.

kategoria: Aktualności,Sport, odsłon: 2028

Zakończyła się już runda jesienna w IV lidzie oraz klasach A i B, a w najbliższy weekend kibiców czekają ostatnie mecze w lidze okręgowej. Legion Głowaczów w niedzielę zmierzy się na wyjeździe z Zawiszą Sienno.

kategoria: Aktualności,Sport, odsłon: 267

Przerwa od rozgrywek II ligi czeka w najbliższą sobotę siatkarzy KKS-u Kozienice. W grupie 6 gra bowiem 9 zespołów. Swoje mecze rozegrają natomiast 18 listopada rywale kozienickiej drużyny.

kategoria: Aktualności,Sport, odsłon: 229

We wtorek 14 listopada 21-osobowa grupa uczniów z SKKT "Dragons" uczestniczyła w VII Rajdzie Niepodległości "Palmiry Warszawa" organizowanym przez oddział PTTK w Kozienicach. Celem imprezy było uczczenie Święta Niepodległości oraz popularyzacja pieszej turystyki kwalifikowanej i krajoznawstwa w szkołach regionu kozienickiego. W rajdzie uczestniczyło prawie 200 uczniów ze szkół z terenu miasta i gminy Kozienice.

kategoria: Aktualności,Edukacja, Sport, odsłon: 571
Rafał Wolski. Fot. Lechia Gdańsk

Pozbawiona gwiazd w swoim w swoim składzie reprezentacja Polski przegrała w sobotę 0:1 w towarzyskim meczu z Meksykiem. Jedynego gola na stadionie w Gdańsku strzelił w 12. minucie Raul Jimenez. Kibiców z Kozienic, Głowaczowa i okolic może cieszyć fakt, że 30 minut w tym spotkaniu rozegrał Rafał Wolski, dając niezłą zmianę.

kategoria: Top,Aktualności, Sport, odsłon: 1244
Na pierwszym planie Igor Przerwa z Energii Kozienice. Zdjęcie zrobione podczas finału Windoor Cup w 2016 roku. fot. Archiwum

Kacper Pawlak i Igor Przerwa z Energii Kozienice zostali powołani do kadry rocznika 2008 Radomskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej, którą prowadzi trener z Kozienic Arkadiusz Mizera. Z kolei w kadrze rocznika 2005 jest trzech młodych piłkarzy Jastrzębia Głowaczów: Igor Głogowski, Karol Olczak i Maciej Słowikowski.

kategoria: Aktualności,Sport, odsłon: 1097