0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
Fabryka Domów Bogucin

Osiem drużyn piłkarskich z rocznika 2006 i młodsi z trzech województw będzie rywalizować w sobotę (17.11) w hali sportowej w Kozienicach w XXII Memoriale Henryka Zatorskiego.  Trofeum sprzed roku broni Energia Kozienice. Początek turnieju o godzinie 9:00. Gościem specjalnym będzie Paweł Skóra – Mistrz Świata, Europy i Polski we freestyle football, który na pewno pokaże kilka niesamowitych tricków i sztuczek z piłką. Organizatorem turnieju jest Klub Sportowy PROCH Pionki we współpracy z klubem Energia Kozienice.

kategoria: Aktualności,Sport, odsłon: 155
ilustracja, źródło: Pixabay.com

W sobotę 24 listopada od godziny 10 w kozienickiej Hali sportowej rozgrywane będą IX Mistrzostwa Kozienic w Badmintonie. Organizatorem jest Kozienickie Centrum Rekreacji i Sportu. Swoje zgłoszenia można nadsyłać do 19 listopada.

kategoria: Aktualności,Sport, odsłon: 177

W sobotę na boisku do piłki nożnej przy Zespole Szkół w Kozienicach odbył się turniej piłkarski zorganizowany przez Radomski Okręgowy Związek Piłki Nożnej z okazji 100-lecia polskiej niepodległości. Do imprezy zgłosiły się cztery ekipy oldboyów w tym piłkarze Energii Kozienice.

kategoria: Aktualności,Sport, odsłon: 409

Kolejny tydzień i kolejna edycja naszej zabawy. Wraz z Kozienickim Centrum Rekreacji i Sportu przygotowaliśmy dla Was zaproszenia na basen, do Fitness Clubu i Caldarium.

kategoria: Aktualności,Sport, odsłon: 160

W sobotę 10 listopada KKS Kozienice na własnym parkiecie podjął AVIĘ Świdnik w ramach 7. kolejki II ligi. Wynik meczu rozstrzygnął się dopiero w piątym secie. Niestety tym razem przeciwnik okazał się lepszy.

kategoria: Aktualności,Sport, odsłon: 297

W sobotę 10 listopada Energia Kozienice na własnym boisku spotkała się z Pilicą Białobrzegi w ramach 15. kolejki IV ligi mazowieckiej. Początek meczu nie zwiastował tego, że w ciągu najbliższych 90 minut padnie, aż tyle bramek. Po przewadze Energii w pierwszej połowie goście zgotowali podopiecznym Grzegorza Seremaka oraz kibicom z Kozienic gorzką niespodziankę. Wkrótce na stronie pojawią się zdjęcia z meczu.

kategoria: Aktualności,Sport, odsłon: 397

W czwartek 8 listopada, na stadionie przy ulicy Sportowej odbyła się akcja „100 minut biegu z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości”. Od godziny 12:00 dokładnie przez 100 minut 7 sztafet brało udział w biegu, by w sportowy sposób uczcić tę ważną dla Polaków rocznicę.

kategoria: Top,Aktualności, Sport, odsłon: 2269
Energia Kozienice i KS Raszyn będą grać dłużej fot. archiwum

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej podjął decyzję, że czwarta liga rozegra pierwszą kolejkę rundy rewanżowej w dniach 17-18 listopada.

kategoria: Aktualności,Sport, odsłon: 186

W sobotę 3 listopada KKS Kozienice zagrał drugi w tym sezonie mecz u siebie. Przeciwnikiem była drużyna Karpat Krosno. Zwycięstwo 3:1 z pewnością można uznać za wielki sukces, ponieważ nasz rywal był najlepszą drużyną rundy zasadniczej w dwóch poprzednich sezonach.

kategoria: Aktualności,Sport, odsłon: 170
Już w sobotę turniej na 100 lecie niepodległości!

W sobotę 10 listopada na boisku przy ulicy Warszawskiej w Kozienicach odbędzie się turniej piłkarski organizowany przez Radomski Okręgowy Związek Piłki Nożnej z okazji 100-lecia polskiej niepodległości. Do imprezy zgłosiły się cztery ekipy oldboyów w tym piłkarze Energii Kozienice. Zapowiada się ciekawe widowisko.

kategoria: Aktualności,Sport, odsłon: 420