0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI

Energia Kozienice zdobyła w sobotę trzy bardzo ważne punkty, pokonując na wyjeździe Mazura Karczew 3:2. Kozieniczanie przegrywali 0:2 do 80. minuty, by w zaledwie 5 minut odwrócić losy spotkania.

kategoria: Aktualności,Sport, odsłon: 1023
Rafał Wolski. Fot. Lechia Gdańsk

W piątek trener Adam Nawałka ogłosił powołania zawodników z Ekstraklasy na towarzyskie mecze z Urugwajem i Meksykiem, które odbędą się kolejno 10 i 13 listopada. Wśród powołanych zawodników po raz kolejny znalazł się Rafał Wolski.

kategoria: Aktualności,Sport, odsłon: 1216
Ilustracja przykładowa. fot. pixabay

Przed nami kolejne mecze z udziałem drużyn z powiatu kozienickiego na szczeblu klas okręgowej, A i B. Koniec rundy jesiennej zbliża się nieuchronnie, tym bardziej warto wybrać się na okoliczne boiskach i zobaczyć mecze na żywo.

kategoria: Aktualności,Sport, odsłon: 358

Do końca rundy jesiennej w IV lidze pozostały już tylko dwie kolejki, a przed kozienickim zespołem trudne zadanie. W sobotę czeka ich wyjazdowy mecz z Mazurem Karczew, a tydzień później podejmą Oskara Przysucha.

kategoria: Aktualności,Sport, odsłon: 335

RCS Radom, czyli zaplecze plusligowych Cerrad Czarnych Radom, będzie kolejnym rywalem KKS-u Kozienice w rozgrywkach II ligi piłki siatkowej. Mecz już w najbliższą sobotę, jak zawsze w hali przy ul. Głowaczowskiej. Początek o godz. 18:00. Wstęp wolny.

kategoria: Aktualności,Sport, odsłon: 673

To była istna kanonada na boiskach klas Okręgowej, A i B. W weekend kolejne mecze grały drużyny z naszego powiatu. Dla jednych było wiele powodów do radości, inni musieli przełknąć gorycz wysokiej porażki. Sprawdzamy wyniki.

kategoria: Aktualności,Sport, odsłon: 975

Kolejny tydzień i kolejna edycja naszej zabawy. Wraz z Kozienickim Centrum Rekreacji i Sportu przygotowaliśmy dla Was zaproszenia na basen i do Fitness Clubu.

kategoria: Aktualności,Sport, odsłon: 407

Reprezentanci Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 im. Jana Pawła II w Kozienicach wygrali rozgrywane w sobotę 28 października zawody w piłce ręcznej chłopców na szczeblu gminy i wywalczyli awans na zawody powiatowe.

kategoria: Aktualności,Edukacja, PSP 4, Sport, odsłon: 760

KKS Kozienice przegrał w sobotę wyjazdowy mecz z Politechniką Lubelską 1:3. Kozieniczanie spadli na 7. miejsce w tabeli.

kategoria: Aktualności,Sport, odsłon: 450

Energia Kozienice pokonała w sobotę na własnym stadionie beniaminka IV ligi Drogowca Jedlińsk 3:1. Wszystkie bramki padły w pierwszej połowie, a strzelanie skończyło się zaraz po tym, jak z boiska wyleciał Emil Piaseczny.

kategoria: Aktualności,Sport, odsłon: 1046