WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
Fabryka Domów Bogucin
Fragment meczu Legionu w Zwoleniu

Bardzo przeciętny weekend zaliczyli piłkarze z powiatu kozienickiego. Powody do zadowolenia mają tym razem głownie czwartoligowcy Energii. Klęski doznały zespoły z Głowaczowa i Garbatki.

kategoria: Aktualności,Sport, odsłon: 2010

W meczu drugiej kolejki trzeciej ligi koszykarzy, MG UKS Kozienice pokonał MKS Grójec. Atmosfera na meczach basketu jest coraz lepsza.

kategoria: Aktualności,Sport, odsłon: 1920
piłkarze Energii w żółtych strojach

Bardzo ciekawie zapowiada się najbliższy weekend z udziałem piłkarzy z powiatu kozienickiego. Ciekawie będzie przy Sportowej w Kozienicach, ale na nudę nie powinni narzekać kibice z Garbatki, czy Głowaczowa.

kategoria: Top,Sport, odsłon: 1713
Koszykarze z Kozienic gotowi do boju

W sobotę sympatyków koszykówki w Kozienicach, czeka nie lada gratka. O godz. 14.30 rozpoczną się derby regionu radomskiego z MKS Grójec.

kategoria: Sport,odsłon: 1299

Sekcja tenisa stołowego Klubu Sportowego „ENERGIA” Kozienice właściwie dopiero co powstała i  już zdobyła pierwsze zwycięstwo!

kategoria: Top,Sport, odsłon: 2953

Mamy w Kozienicach pierwszą siłownię na powietrzu! Mogą z niej korzystać wszyscy, za darmo, przez cały rok. Chętnych nie brakuje! O szczegółach rozmawialiśmy z dyrektorem Kozienickiego Centrum Rekreacji i Sportu, Marcinem Zmitrowiczem.

kategoria: Top,Aktualności, Sport, odsłon: 5966

Kadetki UKS Jedynka Kozienice wygrały po zaciętym boju sobotni mecz z MPKS Zwoleń 3:2.

Mecz był bardzo wyrównany, oba zespoły walczyły zaciekle, wymieniając się wygranymi setami na zmianę. Jednak więcej szczęścia podczas sobotniego meczu miały nasze dziewczęta, które już w pierwszym secie pokazały na co je stać. W kolejnych dwóch na prowadzenie wysunęły się kadetki ze Zwolenia.

W czwartym secie jednak znów zawodniczki UKS-u kontrolowały sytuację na boisku i wysunęły się na prowadzenie 23:21. W ostatnim secie kozieniczanki nie dały szans zawodniczkom ze Zwolenia i pokonały je 15:7.

kategoria: Sport, dodano: 07-10-2013 21:36
kadra MG UKS Kozienice

Rozpoczął się sezon w trzeciej lidze koszykarzy. W mazowieckiej grupie po rocznej przerwie grają zawodnicy MG UKS Kozienice.

kategoria: Top,Sport, odsłon: 2577
fragment pojedynku

Spore emocje towarszyły sobotniemu pojedynkowi czwartej ligi, pomiędzy Mazowszem Grójec, a Eneergią Kozienice. Już po niespełna 17 minutach, Mazowsze prowadziło różnicą dwóch bramek.

kategoria: Top,Sport, odsłon: 1702
Piłkarze MKS w żółto zielonych strojach

Szlagierowy mecz rozegrany będzie na kozienickim stadionie, choć dotąd Energia II w roli gospodarza gra na boisku w Janikowie.

kategoria: Top,Sport, odsłon: 1417