Dzisiaj jest wtorek, 22 stycznia 2019 r., 22 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
Fot. Kamil Zapora

W czwartek 14 czerwca o 17:00 zabrzmiał pierwszy gwizdek na Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej 2018. W Kozienicach natomiast ruszyła jedna z największych stref kibica w regionie z miejscami dla prawie 1000 osób. Na oficjalnym otwarciu zagrał popularny zespół M.I.G.



kategoria: Aktualności,Sport, Top, odsłon: 3225
Najlepszy czas na dystansie MAX osiągnął Bartosz Grędziński z Kross Staff Team (2:20:05). Fot. Kamil Zapora

Ponad 600 osób ścigało się w niedzielę podczas VIII etapu Lotto Poland Bike Marathon w Kozienicach. Malownicza trasa w Puszczy Kozienickiej przyciągnęła wielu wspaniałych zawodników. Nie zabrakło też silnej reprezentacji naszego miasta w postaci sekcji kolarskiej MTB Energii. Na najdłuższym dystansie triumfowali Bartosz Grędziński z Kross Staff Team i Katarzyna Radziszewska z MCP Bike Team.



kategoria: Aktualności,Sport, Top, odsłon: 2525
Fot. archiwum

Kolejny tydzień i kolejna edycja naszej zabawy. Wraz z Kozienickim Centrum Rekreacji i Sportu przygotowaliśmy dla Was zaproszenia na basen, do Fitness Clubu i Caldarium.



kategoria: Aktualności,Sport, odsłon: 628
Fot. Kamil Zapora

Jakub Gałasiewicz z Radomia na dystansie 5 kilometrów i Kamil Czarnecki ze Skarżyska Kamiennej na 10 km – to zwycięzcy rozegranego w sobotę VIII Biegu Szlakiem Króla Zygmunta Starego. W tegorocznej edycji wystartowało 164 osoby. Patronem medialnym imprezy była redakcja Kozienice24.



kategoria: Aktualności,Sport, Top, odsłon: 2246
Fot. Kamil Zapora

Nie takiego pożegnania ze stadionem przy Sportowej życzyli sobie piłkarze Energii. W sobotę 9 czerwca podopieczni Grzegorza Seremaka zagrali przedostatni mecz w tym sezonie i ostatni na swoim boisku. Po niezbyt pasjonującym spotkaniu Kozieniczanie ulegli drużynie z Karczewa 0:1.



kategoria: Aktualności,Sport, odsłon: 745
W wyścigu wezmą udział kolarze Energii Kozienice MTB, którzy w poprzednich etapach odnieśli już niejeden sukces. Fot. PolandBike

Puszcza Kozienicka już czeka! W niedzielę 10 czerwca kolarski peleton LOTTO Poland Bike Marathon pojedzie na południe Mazowsza i zawita do Kozienic. To będzie ósmy etap tegorocznego cyklu wyścigów amatorów na rowerach górskich, organizowanego przez Grzegorza Wajsa. Miasteczko Poland Bike z Biurem Zawodów znajdować się będą na stadionie miejskim.



kategoria: Aktualności,Sport, odsłon: 803
W 2016 roku w czasie meczów polskiej reprezentacji strefa wypełniała się po brzegi. Fot. archiwum

Mamy dobre wieści dla sympatyków piłki nożnej. Przez cały czas trwania turnieju finałowego Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w Kozienicach będzie ogromna strefa kibica! Mecze na wielkim telebimie będzie mogło oglądać prawie 1000 osób na raz! I to za darmo. Strefa jak zawsze powstanie obok pływalni Delfin, na terenie boisk do piłki siatkowej.



kategoria: Aktualności,Sport, odsłon: 3257

W środę 6 czerwca na stadionie przy ul. Sportowej w Kozienicach Energia zagrała zaległy mecz z liderem tabeli Bronią Radom. Goście po bardzo dobrej grze pokonali zespół Grzegorza Seremaka. Honorową bramkę dla Energii zdobył Bartosz Zawadzki. Mamy dla was wywiady z trenerami obu drużyn po meczu.



kategoria: Aktualności,Sport, odsłon: 771
Fot. Kozienice24

Przez dwa dni Kozienice były stolicą polskiej kobiecej siatkówki plażowej. Od 2 do 3 czerwca już po raz szósty w naszym mieście odbył się turniej, w którym zawodniczki mogły zdobyć cenne punkty w eliminacjach do Mistrzostw Polski w tym sporcie. Po dwóch dniach zaciętej walki puchar za pierwsze miejsce zdobyły Agata Wawrzyńczyk i Magdalena Saad.

 

 



kategoria: Aktualności,Sport, odsłon: 1188
Fot. archiwum

Kolejny tydzień i kolejna edycja naszej zabawy. Wraz z Kozienickim Centrum Rekreacji i Sportu przygotowaliśmy dla Was zaproszenia na basen, do Fitness Clubu i Caldarium.



kategoria: Aktualności,Sport, odsłon: 616

Kronika
Zobacz więcej

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:



Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Powiat Kozienicki
Zobacz więcej
Garbatka-Letnisko
Zobacz więcej
MCSW
Zobacz więcej
WszystkoBlisko - sklep internetowy
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Kozienice24 to niezależne media elektroniczne w Kozienicach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
E-mail: reklama@arpass.pl lub tel: 500-304-413
facebook