0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI

Energia Kozienice pokonała na własnym stadionie Ner Poddębice 4:2 (1:1). I chociaż pierwsza połowa była nieco bezbarwna, w drugiej części spotkania kibice zobaczyli niezłe widowisko. Goście dwa razy gonili wynik, ale różnicę zrobił Damian Stanisławski, który podobnie jak Rafał Stróżka strzelił dwie bramki. To pierwsze zwycięstwo kozieniczan w rozgrywkach III ligi.

kategoria: Aktualności,Sport, odsłon: 3849

W 9. kolejce rozgrywek III ligi piłki nożnej, Energia Kozienice podejmie na własnym stadionie Ner Poddębice. Kozieniczanie, w sobotę zremisowali na wyjeździe z Polonią i pokazali, że potrafią grać z najlepszymi. Teraz muszą udowodnić, że są w stanie zwyciężać. Okazja do tego już w środę.

kategoria: Aktualności,Sport, odsłon: 1638

Już od poniedziałku mieszkańcy mogą ponownie korzystać z pływalni ''Delfin'', która przez ostatnie dwa tygodnie była nieczynna z powodu przerwy technicznej. Z tej okazji, wraz z KCRiS mamy dla naszych Czytelników dwie wejściówki.

kategoria: Aktualności,Sport, odsłon: 2223

Tego nikt się nie spodziewał! Wyjazdowe spotkanie Energii Kozienice z Polonią Warszawa zakończyło się remisem 1:1. Przed meczem, mało kto dawał naszym zawodnikom szansę na punkty w stolicy, tymczasem kozieniczanie pokazali charakter i tym razem to oni strzelili bramkę na wagę oczka w tabeli w ostatnich minutach. Mało tego, mieli realną szansę by wygrać to spotkanie! Czyżby udany pojedynek z dwukrotnym mistrzem Polski był zwiastunem lepszych czasów dla kozienickiego futbolu?

kategoria: Aktualności,Sport, odsłon: 2018

To będzie jedno z trudniejszych spotkań w całym sezonie. W najbliższą sobotę, Energia zagra na Konwiktorskiej 6 z Polonią Warszawa. Czarne Koszule, to może nie ta ekipa, co jeszcze kilka lat temu, ale z pewnością jedni z faworytów do wygrania aktualnych rozgrywek. Czy kozieniczanie zrobią podwójną niespodziankę i zaliczą pierwsze zwycięstwo i to na faworycie?

kategoria: Aktualności,Sport, odsłon: 1840

Aż 0:4 ulegli na własnym boisku Skaryszewiance Skaryszew piłkarze KP Stanisławice, notując szóstą w tym sezonie porażkę. O wiele bliżsy zdobycia punktów był w ten weekend Legion Głowaczów. Ekipa Wojciecha Kupca prowadziła ze Zwolenianką Zwoleń, ale ostatecznie przegrała 5:4. Pierwszy punkt zdobył za to Plon Garbatka, który zremisował u siebie 1:1 z Powiślanką Lipsko.

kategoria: Aktualności,Sport, odsłon: 1986

129 uczestników, trzy różne dystanse do pokonania i masa sportowych emocji. Za nami kolejna już kozienicka edycja zawodów z cyklu MTB Legia Maraton, które dla mieszkańców naszego terenu były to jednocześnie III Mistrzostwa Powiatu Kozienickiego w Kolarstwie MTB.

kategoria: Aktualności,Sport, odsłon: 5199

Dobra pierwsza połowa i tragiczna druga w wykonaniu Energii - tak najkrócej można opisać sobotnie spotkanie. Kozienicki zespół uległ na własnym stadionie Ursusowi Warszawa 1:2, zaliczając piątą z rzędu, a szóstą w ogóle w tym sezonie porażkę.

kategoria: Sport,Aktualności, odsłon: 2677

Już w najbliższą sobotę Energia Kozienice podejmie na własnym stadionie Ursusa Warszawa. Zarówno nasi piłkarze, jak i zawodnicy ze stolicy są głodni zwycięstw. Szykuje się twardy mecz, zwłaszcza że przeciwnik jest ograny na boiskach III ligi.

kategoria: Aktualności,Sport, odsłon: 2041

Piłkarze KP Stanisławice odpadli w środę z Pucharu Polski na szczeblu radomskim po tym, jak na własnym boisku przegrali 2:3 ze Skaryszewianką Skaryszew. Do kolejnej rundy awansował za to Legion Głowaczów, który pokonał u siebie Zwoleniankę Zwoleń 4:3.

kategoria: Aktualności,Sport, odsłon: 1689