Dzisiaj jest sobota, 04 kwietnia 2020 r., 95 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
fot. ilustracja/pixabay.com

W punkcie, w którym znajduje się liczba osób przebywających na kwarantannie, zamiast ogólnej liczby, na którą składały się również osoby przebywające na kwarantannie znajdować się od teraz będą tylko i wyłącznie osoby skierowane na nią, na podstawie decyzji inspektora sanitarnego. Do tych osób zaliczane będą te, które miały jakikolwiek kontakt z osobą zakażoną. Wiąże się to z mylną interpretacją danych opublikowanych przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Kozienicach. Poniżej prezentujemy oficjalny komunikat  powiatowej stacji dotyczący tej sprawy.

 

 Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 25-03-2020 10:58, odsłon: 3696)
fot. ilustracja/pixabay.com

Ogłoszenie stanu epidemicznego spowodowanego koronawirusem sprawiło, że kultura przeniosła się do sieci. Pojawia się tu coraz więcej inicjatyw zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci oraz młodzieży. Jedną z nich jest czytanie, bo - jak zapewnia wiele osób - okres kwarantanny to dobry czas do nadrobienia czytelniczych zaległości. Zachęcała do tego Biblioteka Publiczna Gminy Kozienice, która ruszyła z kampanią "Bibliotekarz czyta dzieciom". Akcja prowadzona była przez Elizę Sygocką.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 25-03-2020 09:59, odsłon: 388)
Fot. Policja Kozienice

45-letnia mieszkanka powiatu kozienickiego odpowie za posiadane wyrobów tytoniowych bez polskich znaków akcyzy skarbowej. W swoim aucie miała 3 tys. paczek nielegalnych papierosów. Kierująca została zatrzymana przez policjantów, którzy na co dzień zajmują się zwalczaniem przestępczości gospodarczej. Uszczuplenie podatkowe z tytułu niezapłaconej akcyzy wyniosło blisko 70 tys. złotych.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 25-03-2020 09:38, odsłon: 2976)
fot. ilustracja/pixabay.com
We wtorek 24 marca, Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Kozienicach przekazała kolejne informacje na temat statystyk dotyczących osób pod nadzorem, na kwarantannie i w szpitalu.


Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 25-03-2020 08:59, odsłon: 4934)
Fot. www.SamOnline.pl

Od środy będą obowiązywały nowe obostrzenia w walce z epidemią koronawirusa. Między innymi chodzi o zakaz wychodzenia z domu bez koniecznych życiowo potrzeb. Jedną z nich są zakupy produktów spożywczych, które od poniedziałku zrobisz bez wychodzenia z domu.

 

Właśnie ruszyła nowa usługa dedykowana dla mieszkańców Pionek, Kozienic i Zwolenia – zakupy przez Internet.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, Top, dodano: 24-03-2020 20:34, odsłon: 3736, 1 komentarz)
fot. ilustracja/pixabay.com

Pilna wiadomość dla wszystkich mieszkających w Polsce! Jak się okazuje, rząd Mateusza Morawieckiego wprowadza nowe obostrzenia w walce z epidemią koronawirusa. Między innymi chodzi o zakaz wychodzenia z domu bez koniecznych życiowo potrzeb.Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, dodano: 24-03-2020 13:28, odsłon: 5853)
fot. ilustracja/pixabay.com

Ciężki czasy przede wszystkim dla służby zdrowia. Ale nie tylko. Wiele wyzwań także przed oświatą. Czy szkoły podstawowe w Kozienicach są przygotowane, by uczyć zdalnie? W szkołach trwa już od jakiegoś czasu forma nauczania polegająca na odrabianiu przez uczniów prac nadsyłanych przez nauczycieli. Co z nauczaniem zdalnym i jakie formy kontaktu z uczniami preferują kozienickie szkoły podstawowe? Zapytaliśmy o to dyrektorów naszych szkół.Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, dodano: 24-03-2020 12:45, odsłon: 1209)

Przedsiębiorcy, którzy chcą skorzystać m.in. z odroczenia składek na ubezpieczenia społeczne ze względu na epidemię koronawirusa, mogą już skorzystać z nowego skróconego wniosku. Jest na stronie internetowej Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 24-03-2020 10:12, odsłon: 529)

Do 26 kwietnia odłożono start ligowej wiosny w Polsce, ale również w regionie radomskim. Czy uda się tego dnia wznowić rozgrywki? Tego nie wie nikt.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, Sport, dodano: 24-03-2020 09:27, odsłon: 597, 1 komentarz)
Fot. Grupa Facebook - Kozienicki Ogród Twórczości

Ognisko Pracy Pozaszkolnej "Ogród Jordanowski" w Kozienicach razem z Kozienickim Domem Kultury idą z duchem czasu. Efektem tego są nowo powstałe grupy obu tych instytucji. Facebook'owe grupy stanowią świetną, pożyteczną formę spędzania czasu online. Ogród Jordanowski z myślą o najmłodszych przygotował szeroką gammę internetowych atrakcji.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 24-03-2020 11:19, odsłon: 230)

Kronika
Zobacz więcej

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Powiat Kozienicki
Zobacz więcej
Garbatka-Letnisko
Zobacz więcej
MCSW
Zobacz więcej
WszystkoBlisko - sklep internetowy
PRZEJDŹ DO GALERII +
SAMONLINE - SKLEP SPOŻYWCZY Z DARMOWĄ DOSTAWĄ
PRZEJDŹ DO SKLEPU +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Kozienice24 to niezależne media elektroniczne w Kozienicach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
E-mail: reklama@arpass.pl lub tel: 500-304-413
facebook