Dzisiaj jest sobota, 28 marca 2020 r., 88 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
SamOnline
fot. ilustracja/pixabay.com

Halina Markowska-Budniak, Agnieszka Cichoń oraz Amelia Pudzianowska zostali głównymi laureatami Regionalnego Konkursu Poetyckiego. Ze względu na panującą epidemię koronawirusa oficjalne wręczenie nagród zostało odwołane. Zachęcamy do zapoznania się z nagrodzonymi wierszami.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 27-03-2020 15:14, odsłon: 247)
Fot. LGD Kozienice

W związku z zaistniałą sytuacją Lokalna Grupa Działania "Puszcza Kozienicka" przekazała informację dotyczącą odwołania kwietniowych wydarzeń.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, LGD, dodano: 27-03-2020 11:29, odsłon: 222)
Fot. archiwum prywatne

Decyzją czytelników i kapituły redakcyjnej "Echa Dnia" tytuł Osobowości Roku 2019 w powiecie kozienickim w kategorii Biznes otrzymał Bartłomiej Woźniak. Bartłomiej opowiedział nam o początkach i prężnym rozwoju własnej działalności gospodarczej.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 27-03-2020 10:59, odsłon: 1975)
fot. ilustracja/pixabay.com

W środę Sąd Rejonowy w Kozienicach na wniosek prokuratury zastosował trzymiesięczny areszt wobec 35-letniego mieszkańca gminy Kozienice, który dokonywał kradzieży, włamań do mieszkań samochodów oraz lokali gastronomicznych na terenie gminy Kozienice. Mężczyzna trafił już do aresztu, grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, Kronika , dodano: 27-03-2020 10:19, odsłon: 561)
Fot. Facebook - Stowarzyszenie „Z Potrzeby Serca”

Stowarzyszenie „Z Potrzeby Serca” oraz Stowarzyszenie „Grabowianie” z Grabowa nad Pilicą połączyły siły i rozpoczęły akcję charytatywnego szycia maseczek na potrzeby różnych instytucji, których pracownicy są najbardziej narażeni na zarażenie się koronawirusem. Pani Małgorzata, która aktywnie wspiera akcję wskazuje, że stowarzyszenie koncentruje się głównie na przedstawicielach służb medycznych. Inicjatywę można wesprzeć na kilka różnych sposobów, w tym zakupując materiał niezbędny do uszycia maseczki, a także włączając się do samej akcji szycia. Akcję wspiera Enea Wytwarzanie. Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, Top, dodano: 27-03-2020 09:04, odsłon: 1278)

3,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu miał kierowca skutera, który stracił panowanie nad pojazdem, wywracając się. Do zdarzenia doszło w dniu dzisiejszym (26 marzec) w Garbatce-Letnisko.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 26-03-2020 16:40, odsłon: 10313)
Fot. Paweł Wójcik

Z uwagi na panujący stan zagrożenia epidemicznego  oraz w nawiązaniu do Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 24 marca Nadleśnictwo Kozienice informuje, że z dniem 26 marca zostaje zamknięty dla użytkowników obiekt turystyczny i ścieżka dydaktyczna  „Królewskie Źródła”. Zakaz ten będzie obowiązywał do odwołania.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 26-03-2020 11:40, odsłon: 448)
Fot. Facebook - burmistrz gminy Kozienice Piotr Kozłowski.

Terytorialsi stacjonujący w Szkole Podstawowej nr 3 w Kozienicach pomagają w walce z koronawirusem. Żołnierze 62. Batalionu Lekkiej Piechoty Wojska Obrony Terytorialnej niosą pomoc ludziom biedniejszym, chorym, a także tym, którzy objęci są kwarantanną. Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 26-03-2020 08:59, odsłon: 980)
fot. ilustracja/pixabay.com

Ostatnimi czasy pisaliśmy o pierwszym mieszkańcu powiatu kozienickiego, u którego wykonane testy potwierdziły obecność wirusa SARS-CoV-2. Sprawa dotyczyła ponad 60-letniej kobiety, która znajdowała się na Oddziale Zakaźnym Szpitala w Puławach. Jak już wiadomo, jutro z wynikiem negatywnym szczęśliwie opuści szpital.

 

 Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, Top, dodano: 25-03-2020 22:18, odsłon: 5989)
fot. ilustracja/pixabay.com

W punkcie, w którym znajduje się liczba osób przebywających na kwarantannie, zamiast ogólnej liczby, na którą składały się również osoby przebywające na kwarantannie znajdować się od teraz będą tylko i wyłącznie osoby skierowane na nią, na podstawie decyzji inspektora sanitarnego. Do tych osób zaliczane będą te, które miały jakikolwiek kontakt z osobą zakażoną. Wiąże się to z mylną interpretacją danych opublikowanych przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Kozienicach. Poniżej prezentujemy oficjalny komunikat  powiatowej stacji dotyczący tej sprawy.

 

 Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 25-03-2020 10:58, odsłon: 3191)

Kronika
Zobacz więcej

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Powiat Kozienicki
Zobacz więcej
Garbatka-Letnisko
Zobacz więcej
MCSW
Zobacz więcej
WszystkoBlisko - sklep internetowy
PRZEJDŹ DO GALERII +
SAMONLINE - SKLEP SPOŻYWCZY Z DARMOWĄ DOSTAWĄ
PRZEJDŹ DO SKLEPU +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Kozienice24 to niezależne media elektroniczne w Kozienicach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
E-mail: reklama@arpass.pl lub tel: 500-304-413
facebook