Dzisiaj jest wtorek, 24 listopada 2020 r., 329 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | KULTURA | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ
Fot. Urząd Miejski w Kozienicach

W dniu dzisiejszym przed Urzędem Miejskim w Kozienicach odbył się odbiór łodzi ratunkowej Brema 430 zakupionej w ramach Zarządzania Kryzysowego Gminy Kozienice. Jest to nowoczesna łódź, której przeznaczeniem są różnego rodzaju działania ratownicze.kategoria: Aktualności,Gmina Kozienice, Top, odsłon: 523
Fot. Facebook - burmistrz gminy Kozienice Piotr Kozłowski

Skończone zostały dwie ważne dla mieszkańców Kozienic inwestycje drogowe, a mianowicie wyremontowano ulicę Przemysłową  oraz jezdnię na osiedlu Borki. Łączna wartość inwestycji wyniosła blisko dwa i pół miliona złotych.

 

 

 kategoria: Aktualności,Gmina Kozienice, odsłon: 2447
Fot. archiwum Kozienice24 - burmistrz Piotr Kozłowski podczas wręczeń stypendiów w 2019 roku

Po raz 17 zostały przyznane stypendia Burmistrza Gminy Kozienice za szczególne wyniki w nauce, osiągnięcia artystyczne i sportowe. Naczelną ideą programu stypendialnego jest wspieranie i motywowanie uczniów do osiągania wysokich wyników w nauce, kulturze oraz sporcie.

 kategoria: Aktualności,Gmina Kozienice, Top, odsłon: 1890
Fot. ilustracja/pixabay.com

„Akcja zbiórki krwi" w gminie Kozienice zaplanowana pierwotnie na 11 listopada odbędzie się dzień później, a więc w najbliższy czwartek, 12 listopada.

 kategoria: Aktualności,Gmina Kozienice, odsłon: 792
Fot. UM Kozienice - na zdjęciu burmistrz gminy Kozienice Piotr Kozłowski

W piątek, 6 listopada o godzinie 12 przed siedzibą Urzędu Miejskiego w Kozienicach nastąpiło przyjęcie przez gminę autobusu przeznaczonego dla Warsztatu Terapii Zajęciowej w Przewozie. Nowy pojazd został odebrany przez między innymi burmistrza gminy Kozienice Piotra Kozłowskiego.

 

 

 

 

 

 kategoria: Aktualności,Gmina Kozienice, Top, odsłon: 1211

 Na mieszkańców całej gminy Kozienice właśnie czeka bardzo ważna ankieta. Przychodzą lub dzwonią do Was ankieterzy? To dobrze, aktualnie trwa inwentaryzacja źródeł ciepła na terenie gminy.

 

 

 

 kategoria: Aktualności,Gmina Kozienice, odsłon: 830
Fot. archiwum

Po tym jak Prezes Rady Ministrów ogłosił trzydniowe zamknięcie cmentarzy, sprzedawcy kwiatów i zniczy praktycznie z godziny na godzinę stracili dochody. Dlatego władze gminy Kozienice planują wesprzeć lokalnych sprzedawców.kategoria: Aktualności,Gmina Kozienice, odsłon: 827
Fot. Urząd Miejski w Kozienicach

Dzisiaj na ulice Kozienic wyjechał pierwszy autobus elektryczny. To pojazd, który został dostarczony przez firmę Solaris.

 

 

 kategoria: Aktualności,Gmina Kozienice, odsłon: 1187
Fot. ilustracja/pixabay.com

Celem programu Wspieraj Seniora - Solidarnościowy Korpus Wsparcia Seniorów jest zapewnienie usługi wsparcia Seniorów w wieku 70 lat i więcej, którzy w obowiązującym stanie epidemii zdecydują się na pozostanie w domu i nie są w stanie np. poprzez wsparcie rodziny zabezpieczyć sobie artykułów podstawowej potrzeby.kategoria: Aktualności,Gmina Kozienice, odsłon: 552
Fot. Facebook - burmistrz gminy Kozienice Piotr Kozłowski

Mieszkanka gminy Kozienice, Pani Kazimiera Sieczkowska obchodziła okrągłą rocznicę urodzin. Z tej okazji burmistrz gminy Piotr Kozłowski postanowił zrobić niespodziankę Jubilatce, odwiedzając Panią Kazimierę w Domu Seniora, gdzie aktualnie przebywa.kategoria: Aktualności,Gmina Kozienice, odsłon: 1591

Kronika
Zobacz więcej

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Powiat Kozienicki
Zobacz więcej
Garbatka-Letnisko
Zobacz więcej
MCSW
Zobacz więcej
WszystkoBlisko - sklep internetowy
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Kozienice24 to niezależne media elektroniczne w Kozienicach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
E-mail: reklama@arpass.pl lub tel: 500-304-413
facebook