Dzisiaj jest piątek, 05 czerwca 2020 r., 157 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | KULTURA | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ
Fabryka Domów Bogucin

Było to już IV spotkanie wigilijne mieszkańców gminy Garbatka. Było wspólne łamanie się opłatkiem, składanie życzeń, a także degustacja potraw wigilijnych, przygotowanych przez darczyńców oraz instytucje.



kategoria: Aktualności,Garbatka-Letnisko, odsłon: 4808

  W miniony poniedziałek, 16 grudnia, w Gminnym Centrum Rekreacji, Sportu i Promocji w Garbatce-Letnisko zrobiło się świątecznie i nastrojowo. W przedstawieniu „Święta w Aniołkowie” na scenie po raz pierwszy wystąpili uczestnicy zajęć wokalno-teatralnych.



kategoria: Aktualności,Garbatka-Letnisko, odsłon: 2612

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Garbatce-Letnisko zakończył realizację unijnego projektu "Od bierności do aktywności". Dzięki temu kilkanaście osób bezrobotnych mogło uczestniczyć w warsztatach z doradcą zawodowym, psychologiem czy kursach pierwszej pomocy, prawa jazdy albo krawiectwa.



kategoria: Garbatka-Letnisko,Aktualności, odsłon: 4076

Ogólnopolski turniej karate zakończył się dla naszego Wulkanu samymi sukcesami. Byli zawodnicy z Łodzi, Lublina, Tarnobrzega, łącznie niemal 200 zawodników. W klasyfikacji ogólnej Wulkan był bezkonkurencyjnym faworytem. Sprawdźcie dokładne wyniki.



kategoria: Top,Garbatka-Letnisko, Sport, odsłon: 8151

Jakiś czas temu pisaliśmy o różnych formach zajęć pozalekcyjnych dla dzieci, między innymi TUTAJ o możliwości zapisania dziecka na karate. Już w tę sobotę odbędzie się ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Oyama Karate. Przeczytajcie o szczegółach.



kategoria: Top,Garbatka-Letnisko, Powiat, odsłon: 4352

3 grudnia w świetlicy na zaproszenie Gminnej Biblioteki Publicznej w Garbatce-Letnisko odbyło się przedstawienie wystawione przez Teatr ART-RE z Krakowa pt. Królowa Śniegu.

Aktorzy zaprosili do wspólnej zabawy dzieci ponieważ przedstawienie miało charakter bajki interaktywnej. Wszyscy świetnie się bawili, zarówno dzieci jak i ich opiekunowie. Już dzisiaj zapraszamy na kolejne bajki, które będą wystawiane w przyszłym roku.


 

 

 

 

 



kategoria: Aktualności, Garbatka-Letnisko, dodano: 10-12-2013 13:00

Andrzejki to jedyny czas w roku, kiedy prawie wszyscy chcą wróżyć i poznawać swoją przyszłość. W sobotę 30 listopada z tej okazji skorzystały dzieci na zabawie andrzejkowej w Gminnym Centrum Rekreacji, Sportu i Promocji w Garbatce-Letnisko.



kategoria: Aktualności,Garbatka-Letnisko, odsłon: 2494

W wyjątkowy sposób obchodzono w tym roku w Garbatce-Letnisko Dzień Seniora, przypadający  na dzień  14 listopada. W Gminnym Centrum Rekreacji, Sportu i Promocji odbyło się spotkanie pod nazwą Bezpieczny Senior  dla seniorów, emerytów i zainteresowanych mieszkańców.



kategoria: Aktualności,Garbatka-Letnisko, odsłon: 3374

Zapraszamy na mikołajkowe spotkanie z Małgorzatą Kalicińską w siedzibie biblioteki publicznej w Kozienicach, 6 grudnia o godzinie 17:00.



kategoria: Top,Kultura, Garbatka-Letnisko, odsłon: 3810

Festyn odbył się w budynku Zespołu Szkół Samorządowych i zgromadził wielu mieszkańców. A przyciągnęły ich występy artystyczne, konkursy z nagrodami, poczęstunek, oraz pokaz robotów połączony z nauką o komputerach.



kategoria: Top,Garbatka-Letnisko, Kultura, odsłon: 4974

Kronika
Zobacz więcej

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:



Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Powiat Kozienicki
Zobacz więcej
Garbatka-Letnisko
Zobacz więcej
MCSW
Zobacz więcej
WszystkoBlisko - sklep internetowy
PRZEJDŹ DO GALERII +
SAMONLINE - SKLEP SPOŻYWCZY Z DARMOWĄ DOSTAWĄ
PRZEJDŹ DO SKLEPU +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Kozienice24 to niezależne media elektroniczne w Kozienicach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
E-mail: reklama@arpass.pl lub tel: 500-304-413
facebook