Dzisiaj jest czwartek, 27 czerwca 2019 r., 178 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
foto:AP

Zbliża się wrzesień, a wraz z nich kolejne edycje spotkań, które odbywają się w bibliotece publicznej! Jakie zajęcia przygotowała dla nas kozienicka biblioteka? 



kategoria: Top,Kultura, Edukacja, odsłon: 3668
foto:AP

Rok szkolny za pasem. W księgarniach tłumy rodziców i uczniów. Większość trzyma w ręku kartkę z listą podręczników. Ta lista bywa długa i... droga. 



kategoria: Top,Powiat, Edukacja, odsłon: 3696
foto; KDK

Kozienicki Dom Kultury dba o to, aby jego podopieczni mieli ciekawe wakacje. W ramach akcji "Lato w mieście" młodzi mieszkańcy naszego miasta odwiedzili Kazimierz Dolny oraz Puławy.



kategoria: Aktualności,Edukacja, odsłon: 2452
foto: KWP zs. w Radomiu

Policja sprawdza tereny w pobliżu szkół. Działania przeprowadzane są nie bez powodu. Rusza akcja "Bezpieczna droga do szkoły". - W okresie pierwszych dwóch tygodni września ubiegłego roku na drogach Mazowsza doszło do 13 wypadków z udziałem osób do 14. roku życia. W tych zdarzeniach 1 dziecko zginęło na miejscu, a 12 zostało rannych – alarmuje policja. Jak uchronić dziecko przed  niebezpieczeństwem?



kategoria: Top,Kronika , Edukacja, odsłon: 3720

Dwie kozienickie szkoły znalazły się w rankingu popularności liceów na portalu społecznościowym Facebook. Które miejsce spośród 178 szkół, działających na terenie Mazowsza, zajął Zespół Szkół nr 1 im. Legionów Polskich, a które I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego?



kategoria: Top,Edukacja, odsłon: 2440

W niedzielę, 11 sierpnia, odbędzie się kolejne spotkanie dedykowane najmłodszym mieszkańcom Kozienic. O czym mowa? O przedstawieniu dla dzieci, które będą mogli obejrzeć w Kozienickim Domu Kultury. 



kategoria: Aktualności,Edukacja, odsłon: 2160

W sobotę, 10 sierpnia, odbędzie się kolejna edycja "Jordanek". Dzieci, które przyjdą tego dnia do "Ogródka Jordanowskiego", będą mogły wziąć udział w licznych zabawach!



kategoria: Aktualności,Edukacja, odsłon: 2342

Kronika
Zobacz więcej

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:



Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Powiat Kozienicki
Zobacz więcej
Garbatka-Letnisko
Zobacz więcej
MCSW
Zobacz więcej
WszystkoBlisko - sklep internetowy
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Kozienice24 to niezależne media elektroniczne w Kozienicach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
E-mail: reklama@arpass.pl lub tel: 500-304-413
facebook