Dzisiaj jest sobota, 06 czerwca 2020 r., 158 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | KULTURA | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ
REMAX Sp. z o.o.
Kozienickie szkoły znów triumfowały w konkursie Mazowieckiej Szkoły Aktywnej Turystycznie
Dodał: KamZap, 03-12-2018 15:24, odsłon: 1236

28 listopada w Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie odbyło się podsumowanie konkursu Mazowiecka Szkoła Aktywna Turystycznie. Jak zwykle wysokie lokaty zajęły szkoły reprezentujące Ziemię Kozienicką i aktywnie działające w ramach Oddziału PTTK w Kozienicach.

Po raz trzeci odbyło się podsumowanie konkursu Mazowiecka Szkoła Aktywna Turystycznie, który organizowany jest przez Samorząd Województwa Mazowieckiego oraz Mazowieckie Forum Oddziałów PTTK.  28 listopada do Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie przybyli przedstawiciele szkół nagrodzonych w tegorocznym konkursie.

 

Na uroczystości był obecny Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik oraz przedstawiciele Departamentu Kultury, Promocji i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego z zastępcą dyrektora Izabelą Stelmańską na czele. Obecny był również Zarząd Mazowieckiego Forum Oddziałów PTTK.

 

Jak zwykle wysokie lokaty zajęły szkoły reprezentujące Ziemię Kozienicką i aktywnie działające w ramach Oddziału PTTK w Kozienicach. W kategorii szkół ponadgimnazjalnych tytuł "Złota Mazowiecka Szkoła Aktywna Turystycznie 2018" i Puchar Przechodni Marszałka Województwa Mazowieckiego otrzymał Zespół Szkół Nr 1 im. Legionów Polskich w Kozienicach.

 

W kategorii szkół podstawowych tytuł i prawo używania logo "Złota Mazowiecka Szkoła Aktywna Turystycznie 2018" otrzymała Publiczna Szkoła Podstawowa w Janikowie. Publiczna Szkoła Podstawowa im. chor. Jana Szymańskiego w Ryczywole otrzymała tytuł i prawo używania logo "Srebrna Mazowiecka Szkoła Aktywna Turystycznie 2018", natomiast Publiczna Szkoła Podstawowa w Brzeźnicy i Publiczna Szkoła Podstawowa w Wólce Tyrzyńskiej uzyskały tytuł i prawo używania logo „Brązowa Mazowiecka Szkoła Aktywna Turystycznie 2018”.

W kategorii szkół specjalnych Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Opactwie uzyskał tytuł i prawo używania logo „Brązowa Mazowiecka Szkoła Aktywna Turystycznie 2018”.

Ponadto wyróżnienia i prawo używania logo „Mazowiecka Szkoła Aktywna Turystycznie 2018” otrzymały: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Starych Słowikach, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Kochanowskiego w Kozienicach, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zajezierzu, Publiczna Szkoła Podstawowa w Stanisławicach i Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stefana Czarnieckiego w Woli Chodkowskiej .

Samorząd Województwa Mazowieckiego i Mazowieckie Forum Oddziałów PTTK, doceniając zaangażowanie dzieci i opiekunów z Publicznego Przedszkola nr 2 w Kozienicach, którzy nadesłali do konkursu zgłoszenie opisujące ich turystyczną działalność, postanowili uhonorować placówkę nagrodą niespodzianką.

 

Wszystkie szkoły otrzymały nagrody ufundowane przez Samorząd Województwa Mazowieckiego. Uczestnicy uroczystości mogli również zwiedzić Muzeum Sportu i Turystyki.

 


Skontaktuj się z autorem tekstu: KamZap
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
AKTUALNOŚCI
WSZYSTKIE +
Akcja GaszynChallenge trwa od zaledwie dwóch tygodni. Zbiórka na rzecz Wojtusia Howisa, kt&...
Fot. Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia w Radomiu
Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia w Radomiu serdecznie zapraszamy od piątku, 12 ...
Wczoraj w ramach ogólnopolskiej akcji „ prędkość” kozieniccy policjanci czuwali nad be...
Fot. CKA
Dwunasta edycja Uniwersytetu Trzeciego Wieku Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka dobiegła ...

Kronika
Zobacz więcej

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Powiat Kozienicki
Zobacz więcej
Garbatka-Letnisko
Zobacz więcej
MCSW
Zobacz więcej
WszystkoBlisko - sklep internetowy
PRZEJDŹ DO GALERII +
SAMONLINE - SKLEP SPOŻYWCZY Z DARMOWĄ DOSTAWĄ
PRZEJDŹ DO SKLEPU +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Kozienice24 to niezależne media elektroniczne w Kozienicach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
E-mail: reklama@arpass.pl lub tel: 500-304-413
facebook