Dzisiaj jest czwartek, 26 kwietnia 2018 r., 116 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
fot. KPP Kozienice

Dzisiaj około godz. 13:00 na drodze krajowej nr 48 w miejscowości Głowaczów doszło do zderzenia się dwóch pojazdów Opla Vectry oraz Toyoty Avensis. W wyniku zdarzenia 5 osób trafiło do szpitala. Obecnie trwa ustalanie przyczyn tego wypadku. Droga jest zablokowana. Policja wyznaczyła objazdy.



kategoria: Aktualności,Kronika , odsłon: 3363
fot. KZ

Sytuacje zagrażające ludzkiemu życiu i zdrowiu mogą się zdarzyć w najmniej spodziewanym momencie, dlatego tak ważne jest, żeby każdy z nas posiadał odpowiednie umiejętności, które pozwolą właściwie zareagować kiedy zajdzie taka potrzeba. Właśnie taki cel wyznaczyli sobie wolontariusze z Enei, którzy w piątek 13 kwietnia zorganizowali spotkanie edukacyjne pracowników Elektrowni z uczniami Szkolnej Grupy Medycznej I LO w Kozienicach.



kategoria: Aktualności,LO , Enea, odsłon: 1138
fot. KPP Kozienice

Wczoraj naszą jednostkę odwiedziły przedszkolaki z Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych w Magnuszewie. To był niezapomniany czas dla milusińskich, którzy po raz pierwszy byli w budynku Policji. Z wielkim zainteresowaniem oglądali pomieszczenia dla osób zatrzymanych, sprzęt oraz pojazdy policyjne.



kategoria: Aktualności,odsłon: 601
Pracownicy „Beton-Stalu” w drodze na pochód pierwszomajowy Fot.Kozienice – monografia miasta i regionu 1945-1990/ Sebastian Piątkowski; Kozienice 2012

Od samego początku efektywność prac kozienickiej elektrowni oceniana była w samych superlatywach, wskaźnik awaryjności był najniższy w kraju, a remonty sprawnie przeprowadzano. Te i wiele innych faktów znajdziecie w piątym artykule o historii Elektrowni „Kozienice”, której budowa rozpoczęła się 50 lat temu.



kategoria: Aktualności,Top, Enea, odsłon: 1086
fot. KZ

W środę, 11 kwietnia na stadionie w Kozienicach piłkarze Energii rozegrali zaległe spotkanie 16. kolejki. Ich rywalem była Sparta Jazgarzew. Mecz zakończył się wynikiem 1:0 dla piłkarzy z Kozienic i było to już szóste zwycięstwo z rzędu podopiecznych Grzegorza Seremaka.



kategoria: Aktualności,Sport, odsłon: 593
kadr z filmu 'Tomb Raider'

W tym tygodniu na najmłodszych widzów drugi tydzień z rzędu czeka animacja pt. „Luis i obcy”. To porcja dobrej, intergalaktycznej zabawy dla całej rodziny. Dla starszych widzów wyświetlona zostanie nowa odsłona „Tomb Raider”, w której w rolę 21 Lary wciela się Alicia Vikander. Ponadto w repertuarze wciąż pozostaje  mega widowisko, w którym wszystko jest możliwe, czyli „Player One”. Natomiast w ramach cyklu „Kina dla ciekawych” w tym tygodniu wyświetlona zostanie „Twarz” Małgorzaty Szumowskiej.



kategoria: Aktualności,CKA, odsłon: 416

Kolejni nietrzeźwi kierowcy wpadli w ręce funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Kozienicach, nieodpowiedzialny 52-latek miał niemal 3 promile alkoholu i kierował bez uprawnień, kolejny 57-latek miał niemal 2 promile alkoholu.



kategoria: Aktualności,Kronika , odsłon: 2234

Wczoraj w Zespole Doskonalenia Zawodowego z uczniami Ochotniczego Hufca Pracy funkcjonariusze z Zespołu ds. Profilaktyki Społecznej KPP w Kozienicach przeprowadzili pogadankę na temat przeciwdziałania narkotykom oraz dopalaczom.



kategoria: Aktualności,Kronika , odsłon: 855
fot. KZ

W poniedziałek, 9 kwietnia w sali konferencyjnej starostwa powiatowego w Kozienicach odbyło się specjalne posiedzenie komisji rady powiatu kozienickiego poświęcone problemom finansowym i kadrowym SPZZOZ w Kozienicach, na którym oprócz radnych obecni byli pracownicy szpitala oraz mieszkańcy powiatu. Choć dyskusja momentami była burzliwa nie przyniosła konkretnych pomysłów, a w najbliższym czasie możemy spodziewać się kolejnego tego typu spotkania.



kategoria: Aktualności,Top, odsłon: 1888
Tak bawili się Kozieniczanie z zeszłym roku. Fot. archiwum.

Kozienicka Gospodarka Komunalna i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zapraszają na V Kozienickie Obchody „Światowego Dnia Wody” i „Międzynarodowego Dnia Ziemi”, które odbędą się w sobotę 21 kwietnia w godz. 18.30-20.45 przed Urzędem Miejskim. W programie m.in. widowisko plenerowe TAŃCZĄCE FONTANNY.



kategoria: Aktualności,Gmina Kozienice, CKA, odsłon: 1334

Kronika
Zobacz więcej

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:



Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Powiat Kozienicki
Zobacz więcej
Garbatka-Letnisko
Zobacz więcej
MCSW
Zobacz więcej
WszystkoBlisko - sklep internetowy
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Kozienice24 to niezależne media elektroniczne w Kozienicach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
E-mail: reklama@arpass.pl lub tel: 500-304-413
facebook