Dzisiaj jest piątek, 21 września 2018 r., 264 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
Fabryka Domów Bogucin
 Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej Okręg Staropolski, 24 Kozienicka Drużyna Harcerek „Doba” oraz Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zapraszają na koncert zespołu „Pod Strzechą”, który odbędzie się w czwartek 20 września o godz. 19.00 w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29). 


kategoria: Aktualności,CKA, odsłon: 465
Fot. Archiwum Starostwa Powiatowego w Kozienicach

12 września w Kozienicach starosta Andrzej Jung zorganizował, kolejne już w tym roku, spotkanie dotyczące możliwości budowy mostu na rzece Wiśle w okolicach miejscowości Świerże Górne, łączącego powiat kozienicki powiatem garwolińskim.



kategoria: Aktualności,Powiat, odsłon: 2959
ilustracja

Urząd Miejski w Kozienicach ogłosił dodatkowy nabór wniosków o dofinansowanie do wymiany starych kotłów  węglowych na kotły gazowe, elektryczne, na pelet lub przyłączenie do miejskiej sieci ciepłowniczej w celu ograniczenia zanieczyszczenia powietrza na terenie gminy. Wnioski będzie można składać od 24 września. O możliwości dofinansowania decyduje kolejność złożenia wniosku.



kategoria: Aktualności,Gmina Kozienice, Top, odsłon: 1167
O założeniach tegorocznej edycji mówiła Joanna Sobótka z Fundacji Enea Fot. Enea

W siedzibie Enei Wytwarzanie w Świerżach Górnych odbyła się konferencja dotycząca startu II edycji programu Enea Akademia Talentów w regionie kozienickim, a także w gminach Policzna, Zwoleń, Pionki i Jedlnia Letnisko.  Wziął w niej udział między innymi Krzysztof Szewczyk, pełniący obowiązki dyrektor radomskiej delegatury Kuratorium Oświaty w Warszawie.



kategoria: Aktualności,Enea, odsłon: 448
Fot. UG Głowaczów

W latach 2015-2018 w gminie Głowaczów powstało lub jest w trakcie budowy 9 km dróg i ponad 19 km sieci wodociągowych i kanalizacyjnych. Dużo zainwestowano również w rozwój gminnych bibliotek i placówek oświaty, a Ochotnicza Straż Pożarna w Głowaczowie dostała nowy wóz ratowniczo-gaśniczy. To tylko niektóre z inwestycji w Głowaczowie, jakie miały miejsce w ciągu ostatnich trzech lat. Szczegółowe zestawienie poniżej.



kategoria: Gmina Głowaczów,Aktualności, odsłon: 1029
kadr z filmu

W tym tygodniu w kinie KDK zobaczymy dwa filmy, w tym premierę ogólnopolską filmu „Juliusz”, czyli najnowszej komedii twórców „Planety Singli”. Z kolei na młodszych widzów czeka film z bohaterem wielu pokoleń czyli „Biały Kieł”.



kategoria: Aktualności,CKA, odsłon: 286
Zespół programu

Starostwo powiatowe w Kozienicach w imieniu Ełckiego Stowarzyszenia Aktywnych STOPA oraz Polskiej Fundacji Dzieci i Młodzieży zaprasza do udziału w Regionalnym Konkursie Grantowym „Równać Szanse”.



kategoria: Aktualności,Powiat, odsłon: 464
Fot. Kamil Zapora/A©Arpass. Zdjęcia z koncertu: KDK

W środę, 12 września w Centrum Kulturalno-Artystycznym miało miejsce uroczyste rozpoczęcie nowego roku akademickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Jest to już 11. edycja UTW działającego w ramach Kozienickiego Domu Kultury. Ta forma aktywności cieszy się wśród seniorów niesłabnącą popularnością, ponieważ w tej chwili na liście aktywnych słuchaczy jest już ponad 450 osób!



kategoria: Aktualności,Top, CKA, odsłon: 1441
Fot. Kronika Kozienicka

Problem z miejscami do parkowania wokół mleczarni w Kozienicach został rozwiązany przynajmniej na kilka lat. Dzięki wydzierżawieniu przez zakład części terenu należącego do Kozienickiej Gospodarki Komunalnej pracownicy dojeżdżający do mleczarni samochodami będą mieli gdzie zaparkować, zwalniając tym samym zajmowane do tej pory miejsca przy blokach i wzdłuż ulic.



kategoria: Aktualności,odsłon: 1226
Fot. UG Głowaczów

Piotr Kozłowski , mieszkaniec Gminy Kozienice, a na co dzień Sekretarz Gminy Głowaczów otrzymał od Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika najwyższe odznaczenie, jakie przyznaje Marszałek – Medal „ Pro Masovia” .



kategoria: Gmina Głowaczów,Aktualności, odsłon: 4151

Kronika
Zobacz więcej

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:



Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Powiat Kozienicki
Zobacz więcej
Garbatka-Letnisko
Zobacz więcej
MCSW
Zobacz więcej
WszystkoBlisko - sklep internetowy
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Kozienice24 to niezależne media elektroniczne w Kozienicach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
E-mail: reklama@arpass.pl lub tel: 500-304-413
facebook