Dzisiaj jest poniedziałek, 17 lutego 2020 r., 48 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
Fabryka Domów Bogucin
Zwycięstwa i sukcesy młodych piłkarzy z Głowaczowa
Dodał: DL, 21-01-2020 13:31, odsłon: 1071
Fot. archiwum prywatne
Fot. archiwum prywatne

Zwycięstwa w turniejach oraz dużo wyróżnień indywidualnych - ostatnie dwa weekendy bez wątpienia były bardzo udane dla młodych piłkarz Uczniowskiego Klubu Sportowego Jastrząb Głowaczów oraz Legionu Głowaczów.

 

W sobotę 11 stycznia, zawodnicy UKS Jastrząb z rocznika 2009 - podzieleni na dwa zespoły - zajęli I i VIII miejsce na turnieju Korona Cup 2020, który rozegrany został w Górze Kalwarii. Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Sebastiana Sopla, a królem strzelców został Marcel Wiśniewski.

Tego samego dnia na turnieju Falenica Cup imienia Bartłomieja Urbanowicza rywalizowali piłkarze Legionu Głowaczów z rocznika 2007. Ci również wygrali całe zmagania, a królem strzelców okazał się Tomasz Majewski.

 

Dzień później, w niedzielę 12 stycznia sukces osiągnęli zawodnicy UKS Jastrząb z rocznika 2011, którzy zajęli I miejsce w Lidze Mistrzów i I miejsce w Lidze Europy na turnieju piłki nożnej Korona Cup 2020 w Górze Kalwarii. Wyróżniony został Grzegorz Figlewicz (statuetka dla króla strzelców).

 


 

Miniony weekend upłynął pod znakiem meczów eliminacyjnych turnieju Windoor Cup. W roczniku 2010 gospodarzem imprezy był UKS Jastrząb. Młodzi zawodnicy pewnie zajęli pierwsze miejsce i awansowali do półfinału. Tego samego dnia w roczniku 2012 awans wywalczyli również ich młodsi koledzy, którzy po dwóch remisach i jednej porażce również wywalczyli awans do kolejnej fazy turnieju.

 

Rocznik 2009 zespołu UKS Jastrząb rywalizował w minioną sobotę na turnieju Irzyk Cup 2020. Mimo, iż w drużynie zabrakło Marcela Wiśniewskiego, chłopcy wysoko zawiesili poprzeczkę swoim przeciwnikom. Niestety w półfinale zabrakło im jednak trochę szczęścia i ostatecznie rywalizowali o trzecie miejsce, pewnie wygrywając ten pojedynek 3:1. Królem strzelców całej imprezy został Sebastian Sopel.

 

W niedzielę, 19 stycznia na turnieju Włochy Cup 2020 w Warszawie, udanie zaprezentowała się drużyna Legionu z rocznika 2007. Młodzi piłkarze zwyciężyli cały turniej, pokonując w finale Mazur Radzymin. Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Tomasza Majewskiego. 
Skontaktuj się z autorem tekstu: DL
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
AKTUALNOŚCI
WSZYSTKIE +
Zdjecie ze spektaklu Wielki John Barrymore, fot. Tomasz Szkodziński. Dzięki uprzejmości Teatru STU
W sobotę, 29 lutego 2020 roku, o godzinie 18.00, w Elektrowni odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu &bdq...
Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia zaprasza na warsztaty: „Ciało jako dzieł...
Fot. Damian Latos/Agencja Arpass
W Walentynki o godzinie 17 w Kozienickim Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka odbyło się otwarcie wystawy...
Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zaprasza na kolejny wyjazd z cyklu: „Teatralne podr&...

Kronika
Zobacz więcej

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Powiat Kozienicki
Zobacz więcej
Garbatka-Letnisko
Zobacz więcej
MCSW
Zobacz więcej
WszystkoBlisko - sklep internetowy
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Kozienice24 to niezależne media elektroniczne w Kozienicach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
E-mail: reklama@arpass.pl lub tel: 500-304-413
facebook